Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értesülsz az exeid legújabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értesülsz az exeid legújabb hódításairól? H esik

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ha értesülnék róla, akkor sem érdekelne különösebben.

Ha vége egy kapcsolatnak, onnantól egyébként sincs sok köze a két félnek a másik magánéletéhez.

2012. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Értesültem róla, bár nekem nem mondta el, nem tudom miért, pedig békében váltunk el, azóta sem vagyunk rosszban.


2 éve tudtam meg, hogy van párja, 2,5 éve szakítottam vele, szóval szakítás után pár hónappal lett párja. Nem szerettem már őt, de akkor hirtelen borzalmasan rosszul esett, nem értettem miért, de aztán felvilágosítottak, hogy ez normális érzés, azelőtt sem és azóta sem hiányzik, akkor sem akartam őt vissza, csak hirtelen fájt fél napig, aztán kész. Én örülök, hogy boldog.

2012. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, és az első leírta a dolgot. Nem esne sehogy, sok boldogságot neki.
2012. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, többnyire hallok róla ezt-azt

semlegesen érint. egyszerűen olyan szemét volt velem hogy minden érzést kipusztított belőlem.

pusztán csak a szánalom maradt

már ninc hozzá közöm, nem is nagyon érdekel mit csinál

2012. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen,mivel kis városban lakunk!Én alapból önző és birtokló vagyok ezért nekem még jobban rosszul esik mint alapból kéne.De ezeken is túllépek egy idő után lenyugszok.
2012. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már több mint 3 év szakítottunk és csak most szedett össze egy új lányt. Facebookról tudtam meg amúgy. Amikor szakítottunk, az utolsó mondata az volt, hogy ne hízzak el. Kedves volt tőle, hogy ilyen nagyszerű tanáccsal engedett utamnak.... :D Erre most nézem a legújabb barátnőjét és megállapítottam, hogy picit husisabb, mint az átlag. (Na jó, sokkal.) Első reakcióm ez volt: Mi van, neki szabad?! :D
2012. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!