Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hagynától el a házastársai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagynától el a házastársaitokat/életársaitokat ha kialakulna egy betegsége végett Inkontinenciája?

Figyelt kérdés
Ismerek a környetemből egy személyt akit nem hagyta el az életársa amikor kialakult ez a betegsége.

#betegség #hűség #kialakulás #Házastársi/életársi
2012. jún. 2. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én elhagynám
2012. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem mert megoldható!!!intimtorna.tarthat egy évig is...de ha csinálják megoldja a gondot.egy biztos,ha feladja az elején...nem sok esély.
2012. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Betegség miatt elhagyni a házastársat elég nagy bunkóság.

Ráadásul ha betegség miatt alakult ki, akkor talán nem is végleges. A beteget segíteni kell, gondolj csak az ő helyébe.

2012. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hole Hunter ***** válasza:
A nők nagy részének van ilyen zavara...gondolj csak bele, erős köhögés, tüsszentés...stb. Nem mindegy milyen fokú inkontinenciáról van szó. Nem vagyunk egyformák. Nem mindenki képes elviselni egy ilyen állapotot. Inkább hagyja el, mint undorodjon tőle...az mégrosszabb. Magam részéről nem hagynám el.
2012. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Be vallom őszintén ilyen betegsége kialakulna netén a leendő partneremnek akkor is szeretni fogom szükség alapján textilpelenkát adnék rá szép hátul cipzáros pizsamát felnőtt méretben.
2012. jún. 3. 12:01
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez emberfüggő. nyilván, ha gusztustalannak találja, inkább hagyja ott, mert hosszútávon sokkal megterhelőbb lelkileg azt elviselni, hogy a feleségem/férjem undorodik tőlem, mint azt, hogy elhagyott egy ilyen dologért... nekem nincs problémám az ilyen dolgokkal, jó a gyomrom :D, én valószínűleg - csak ezért - nem hagynám ott. mondjuk, ha éveken keresztül depressziós lenne miatta és folyamatosan dagonyázna az önsajnálatban, azt lehet, hogy megunnám. de miért kérdezed? csak nem veled történt hasonló?

19L

2012. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha a párom naponta 5x összesz@rná magánt önkéntelenül, akkor se hagynám el. Nyilván a házastársa nem is szerette őt és ez egy indok volt... :( szomorú
2012. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon örültem hogy az ismerösömnek megmaradt az 1. házasséga kitart mellette a házas társa a betegsége ellére is. Külsőleg nem látható a betegsége aktiv úgy él mint bármelyik más hétköznapi ember. Éjszaka probléma nála.



Ilyen párom lenne nekem akkor is fogom szeretni olyanak amilyen és ha kell akkor éjszaka kellős közepén is kicserélném a pelenkát alatta.

2012. jún. 12. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként mitől alakult ki? Én úgy tudtam, hogy felnőtteknél az éjjeli bevizelés vagy a kis hólyag miatt történik, vagy pszichés eredetű... De ilyen betegséget, ami hirtelen kiváltja ezt, nem ismerek.
2012. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sok mindentől lehet. Pl idegrendszeri megbetegedés nem érzi az érintett a vizelési ingert telt a hólyagja éjszakai alvása alatt.


Hormon egyensúly összeomlása végett éjszaka is túl sok vizeletett termel a vese mintha az illető görögdinyét evet volna.


Lehet hólyag kicsi vagy gyenge izmokkal rendelkezik fejlődési rendelleneség végett nagyobb gyermekeknél és felnőtteknél.


Ágyékcsigolya vagy gerinc sérüléstől is van. Pl. deréktól lefelé lebénült kerekes székeseknél.


Külön van a szervi betegségtől a súlyos értelmi fogyatékosság oka.



Legtöbb Inkontinens személynél nincs összefüggésben az értelmi szintjátől és a lelki okaitól sem lehet összefüggésben.

2012. jún. 12. 22:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!