Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programokat szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat szoktatok csinálni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nem, a szex nem program, szóval a kis szexéhes csírákra nem vagyok kíváncsi.


El szokott vinni benneteket valahová?

Mi vagy náluk vagyunk, vagy nálunk, és általában nem megyünk sehova. Engem ez nagyon frusztrál, soha nem vitt még el a strandra sem, sem csak úgy sétálni, vagy kirándulni, moziban sem voltunk még, az állatkertet hónapok óta ígérgeti de még semmi nem volt belőle (tény, hogy nem valami tehetősek, de akkor is...)


Filmezünk, borozunk néha közben, meg amióta jó az idő, ki szoktunk menni az utcára tollaslabdázni. Ha anyum elmegy vásárolni akkor megyünk vele és olyankor elmegyünk pár üzletbe együtt. De kb ennyi.

Engem ez annyira bánt és frusztrál :(


19/L 20/F


2012. jún. 3. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi ezt a videót szoktuk nézni:

http://www.youtube.com/watch?v=CEiKsjaZfVo

2012. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

*bocs, eddig az 1 éves együtt járásunk alatt kb 5x elmentünk fagyizni, de csak úgy, hogy út közben útba ejtettük amikor mentünk ki a buszhoz (más városban lakunk).

:(

2012. jún. 3. 23:32
 3/8 kalifaszi guszti válasza:
kocsma
2012. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neharagudj de ezt hívják alkalmi kapcsolatnak(vagy szexkapcsolatnak!,tapasztalatból mondom nőként): "Mi vagy náluk vagyunk, vagy nálunk, és általában nem megyünk sehova"
2012. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, te ne haragudj, de miről beszélsz? :P
2012. jún. 3. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor szervezz programokat te, ne várd, hogy majd ő, mert ezek szerint abból nem lesz semmi.
2012. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én szerveznék, de nem jön. merthogy neki nincs pénze... :/


ha meg valami pénzmentes programot csinálnék pl. mondtam neki hogy elmehetnénk együtt néha kocogni (mert elvileg ő is akar), akkor nincs kedve... mostanában tollasozni sincs kedve kijönni.

2012. jún. 4. 00:59
 8/8 ManderleyRe ***** válasza:

Mi például sétálunk, várost nézünk. Mindketten szeretünk fotózni ezért ez vonz minket. Összehozunk nagyobb baráti összejöveteleket. Felkutatjuk a város legjobb pizzázóját (Budapesten ez sok idő, de nem unjuk), koncertre megyünk. Amíg festek, ő fotóz, vagy olvas. Kirándulás, biciklizés. Ezek mind.

Remélem segítettem:)

2012. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!