Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyarországon fekete férfiak/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon fekete férfiak/fiúk?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakított velem a barátom, akit nagyon szerettem (3 évig voltunk együtt), és szeretném elfelejteni, de az a baj hogy rajta kívül csak a feketék tetszenek...Már kiskorom óta imádom a hip hop-ot, szerintem ezért is érdekelnek ennyire. Arra lennék kíváncsi, hogy Magyarországon, hol van lehetőség erre? Például egy szórakozóhelyre gondoltam, ahol sok néger ember van. Gusztustalan, trágár hozzászólásoktól kíméljetek!

Köszi előre is a válaszokat:)


2012. jún. 4. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
10-ből 9 magyar AIDS-es nő fekete férfitől kapja el.
2012. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen ez igy van és 10-ből 9 Magyarországon élő fekete férfi AIDS-es!
2012. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, erről én is hallottam sajnos...De ott még nem tartunk egyenlőre.
2012. jún. 4. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:

régen a zp ben rázták magukat a csajok nekik de azt ugye bezárták.

azért ezt jobb átgondolni.láttál már te négert élőben?nyilván igen.beszéltél már velük ismersz közülök néhányat?? vagy csak jól nyomják a hip-hop-ot,meg a filmekben láttál néger rendőrfőnököt bírónőt(ami hát irrealisztikus valamelyest)?és ennyi a tudomány? szóval még mielőtt túlságosan belelovallod magad légy tisztában azzal hogy kikre buksz! ja és vigyázz az itallal mert úgy jársz mint 2(?)hónapja az a két 17éves amelyikből az egyik már nem él.

2012. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van egy fekete ismerősöm, régen jóba voltunk, és igen láttam élőbe sokat, de nem volt alkalmam meg ismerkedni velük. Rendes tőletek, hogy próbáltok "megvédeni" valami rossztól, de tudom, hogy képzelem el ezt az egészet, nyilván nem megyek el valami bárba bepiálva rázni magam egy néger fiúhoz, egyeltalán nem erre gondoltam, először is csak beszélgetni, megismerkedni valakivel (Ha lesz rá esetleg alkalmam) Hülyeségekbe nem megyek bele.
2012. jún. 4. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!