Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megböktem egy fiút facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megböktem egy fiút facebookon, mert a jelek alapján biztos voltam benne, hogy bejövök neki. de ő nem bök vissza egy hete. Lehet, azért mert ő akarja diktálni a tempót?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
gratulálok a facebookos ismerkedéshez
2012. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedés, már ismerjük egymást ..
2012. jún. 6. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen a bökésekkel tartja fenn a háremét. AZ nem lehet,hogy ne adj isten szarik az egész bökdösős dologra és míg te a bökést szerelmi vallomásnak tartod ő csak egy idegesítő fb funkciónak?
2012. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bele vagy őrülve a netes ismerkedésbe! Ha a net nem lenne, fing bátorságod se lenne odamenni hozzá. Jah, és mint sok embernek sem....
2012. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő maga mondta nekem, hogy csak azért jár fel facebook-ra, hogy visszabökjön mindenkit ..
2012. jún. 6. 09:55
 6/7 anonim válasza:
És ezt te komolyan elhiszed??? Mondani mindent lehet...Attól még h ezt állítja egyáltalán nem biztos h igaz is. Persze nem akarom hazugsággal vádolni de ne higgy el neki mindent!
2012. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúk csak a haverjaikat bökdösik meg 1-2 lány havert hogy idegesítsék egymást..ha terád másként tekint nembiztos hogy igy akar ismerkedni veled írj rá és kérdezz rá aztán kiderül minden..;)
2012. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!