Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, micsináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác aki 6.-os én meg 7.-es és nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy szeretem mert ha neki nem tetszek hülyének gondol és sohatöbbé nem szól hozzám...

Régen nagyon jó barátok voltunk (és ő úgy tudja, hogy mostis csak mint barát úgy nézek rá), de nekem ez átvándorolt szerelembe és néha utal rá, hogy ő is szeret engem ( pl: multkor megfogta a seggem, mindig odajön és jópofizik és azt mondta aki kék póloban van( kék póloba olt) azzal járnom kell meg ilyenek)

Nagyon tetszik nekem és nem tudom, hogy mondjam meg neki...

Ötletek?:D



2012. jún. 6. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát bocs...De te 7.-es létedre megengede, hogy egy 6.-os letapizzon?

Valld be neki, és legyetek a suli idiótái.

2012. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző: lehet hogy a kérdező 13 és a 6.-os is 13 éves... Van aki 6 évesen megy suliba! Szóval lehetnek még egyidősek is!


Kérdező: Nyilvánvaló, hogy te is tetszel neki. Mondd meg! Vagy csak kérdezd meg hogy járna-e veled.

2012. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!