Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lephetném meg a pasimat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a pasimat? Ritkán tudunk együtt lenni, nem szereti túlzottan a romantikus dolgokat, de azért néha előjön belőle. Gondoltam, megnézzük a Szép reményeket (Great Expectations), aztán szex, de még vmi kellene.

Figyelt kérdés
veszek bort is..
2012. jún. 6. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, mensi előtt vagyok, kicsit fel vagyok fújódva, nem akarom h észrevegye.. vagy ez nem zavarja a pasikat?
2012. jún. 6. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:
hozz egy lányt harmadiknak
2012. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 -=Koldus=- ***** válasza:

Ha nem szereti annyira a romantikát akkor mi a francért kell vele romantikus filmet nézetned?!


Inkább főzz egy kiváló vacsorát, iszogassatok hozzá, vegyél fel szexi fehérneműt (harisnya pl) és mehet a szenvedélyes szex.

2012. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy tejszínhabot, rejts el az ágy alá mellé és amikor már ott vagytok meztelenül kapd elő és vesd be: Nyomd a farkára és ahova szeretnéd és nyalogasd le róla, közbe magadat is bevonhatod a játékba ajánlom a mellbimbókat! :))))
2012. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a Szép Remények alapja egy irodalmi mű, és rohadtul nem romantikus.... :D de ok...
2012. jún. 6. 19:32
 6/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Port.hu-n gyorsan rákerestem és ott romantikus filmet írt műfajként ezért mondtam...
2012. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
neeem, közel sem :D van egy szerelmi szál is benne, de ettől még nem lesz romantikus 1 film :D port.hu-n irnak mindent, és egy leírás alapján nem lehet eldönteni :D
2012. jún. 6. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!