Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg akar-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg akar-e komolyabbat? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy jó ideje találkozgatunk, de még az elején azt mondta nem akar semmi komolyabbat. Elég keveset találkozunk,és nekem ez így kezd kevés lenni. Volt mikor több hónapig nem láttam.. Persze eközben is folyamatosan beszéltünk, és ha együtt vagyunk akkor látszik hogy boldog és jól érzi magát. Hogyan közeledjek felé? Hogyan kérdezhetném meg hogy nem változott-e a véleménye? És mikor hoznátok ezt fel? Nyilván nem lenne jó ötlet ha találkoznánk és rögtön letámadtám..valahogy fel kéne vezetnem a témát. Segítsetek:(
2012. jún. 6. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha komolyabbat akar, azt érzetni fogja, ki is fogja mondani. Én nem kérdeznék rá nyíltan, maximum valahogy úgy irányítanám a beszélgetést, hogy lehetősége legyen lépni. Ha nyíltan rákérdezel és ő nem érez úgy, mint Te, azzal akár teljesen tönkreteheted a kapcsolatotokat.
2012. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%
ne félj megkérdezni. ez természetes dolog. előtte írd neki h szeretnél vele vmit megbeszélni de személyesen. kicsit elvagytok, mikor találkoztok és felhozod neki a témát..elmondod h te mit szeretnél. és megkérded h ő h szeretné. meg lehet ezt beszélni könnyen ;)
2012. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igazad van. de őszintén szólva már azt sem bánnám, mert szerintem most még könnyebben tovább tudnék lépni...

ha azt mondaná hogy nemtudja vagy tétovázna inkább monddanám hogy akkor hagyjuk az egészet, mert ezzel csak nekem rossz hogy mindig csak rágondolok.

2012. jún. 6. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy tényleg jobb lesz, ha megkérdezed. Ha kicsit komolyabbra fordul a téma, akkor csak kérdezz rá nyugodtan.
2012. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok így egy lánnyal.

Neki megismerkedésünk kezdetén azt mondtam,hogy nem akarok senkivel se kapcsolatot,megvagyok magam kis világában.


Aztán amióta megismertem,teljesen megváltozott a nézetem,most már szeretnék komoly kapcsolatot vele. Persze erről fogalma sincsen. Lehet,nálatok is ez a helyzet...;)

2012. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondd el neki:D lehet ő is őrlődik magában..:/
2012. jún. 6. 23:35
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy mégis mit mondhatnék neki?

" Tudom hogy már beszéltünk erről, de ha keveset talákozunk akkor egyre többet hiányzol, és nekem ez így kezd rossz lenni. És ha te nem így vagy vele akkor talán nem kéne többet találkoznunk? " vagy ez így nagyon nyálasan hangzik?

2012. jún. 6. 23:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak mond neki, hogy sokszor hiányzik. És te szeretnéd, ha többet láthatnád. És adj neki egy puszit és lehet csók lesz belőle.

Mert lehet ő is sürübben látna, csak fél bevallani. Az is lehet, h szeret már, csak ezt is fél elmondani.


Nekem is bevallotta a lány barátom, h szeret és én is csak fél évre rá szerettem meg őt, viszont akkor jobban mint bárkit addig. De akkor meg már én nem mertem kimutatni a lány felé és elmondani neki. Lehet a te fiú barátod is olyan mint én voltam.

2012. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!