Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy akar-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy akar-e engem?

Figyelt kérdés
Alaphelyzet: ő 21L, én 30F. Elég sokat lépünk kapcsolatba hivatalos ügyek (munka) miatt. Kedves, beszélget, kifejezte többször is, hogy ez nem csak munkakapcsolat, hanem személyes barátság. Nekem megtetszett, mint nő. Már elég régen. Hogyan tudom letesztelni, hogy akar-e engem férfiként? Alapból közvetlen és kedves, tehát a szokásos módszerek nem jók.
2012. jún. 7. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hívd el valahova
2012. jún. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy elhívja valahova nem jó. Ha a nő közvetlen és a barátjának tekinti, de nem úgy, attól még elmegy vele. Gondolkodom a kérdéseden, de nem jut eszembe a jó válasz. Érdekes egy helyzet.
2012. jún. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ebben a helyzetben voltam, csak 23/N, ő 30/F. Jó barátok voltunk, nem tudtam, hogy most akar tőlem valamit, vagy csak azért keres, hív állandóan, mert csoporttársam.


Én azt javaslom, hívd el egy este valahova. Kísérd haza, és közben beszélgess el vele arról, hogy te ezt nem baráti találkozásnak tekintetetted.

Én azt várnám egy 30 éves férfitól, hogy érett felnőttként elmondja nekem, nem pedig taktikázik, az maradjon a tinik játéka!


23/N

2012. jún. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, szintén elég közvetlen. Ha már kifejezte, hogy barátoknak tart titeket, akkor baráti alapon is belefér, hogy találkozzatok munkán kívül is. Hívd el egy kávéra, aztán ajánld fel neki, hogy nézzetek meg egy filmet együtt, de ne moziban, az túl snassz. De ez csak egy ötlet, bármi más jó, de ha ebbe belemegy, akkor átmehet a kapcsolatotok valami személyesebbe, nem kell azonnal in medias res mindent, majd szép lassan alakul tovább. Viszont ha nem látod semmi jelét, hogy a szabadidejében is szeretne veled lenni, akkor ne erőltesd.

Figyeld meg, hogy hogyan viselkedik a közeletben. Akármennyire is közvetlen, apró jelekből, testbeszédből lehet következtetni könnyedén... :)

2012. jún. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A 4. válaszolótól (22 éves) kérdezném: mik ezek az apró jelek? Pont ilyeneket kerestem nála, de nem tudom értelmezni.

2012. jún. 7. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!