Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan idegesít ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan idegesít ha a barátnőm függ a barátnőjétől ilyen mértékben?

Figyelt kérdés

azt hiszem hogy túlságosan függ a barátnője véleményétől.szóval gondolom mondja h mennyit találkozzunk barátnőmmel, és barátnőm meg hallgat rá.vagyis túlságosan figyelembe veszi.meg tudom jól h barátnője nem nagyon bír engem, és olyan érzésem van, mintha csomószór kibeszélnének engem, és hülyére vennének.

8 hónapja vagyunk együtt.

17/f



2012. jún. 8. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
igen! Jogosan!
2012. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze,nekem is volt ilyen.Megmondtam neki,azt mondta változni fog,nem csinálta és dobtam.Beszélj vele róla!
2012. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Ne próbálj meg a barátnő ellen menni, mert hamarabb volt ott mint te, és valószínűleg jóval utánad is ott lesz.

Én is ki szoktam beszélni a barátnőmmel az ilyen dolgokat. Átlag het2 1,5 órát fordítunk rá, a szexuális életünket is alaposan megbeszéljük.

mert nők vagyunk.


21/L

2012. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
"mert nők vagyunk" hehe xD szánalmas... szerinted minden nő ilyen kibeszélés mindent elmondós?? gyökér -.-"
2012. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, csak azért a saját véleményére adjon, és ne legyen befolyásolható.idegesítő, hogy nincs pasija a barátnőjének, és így kicsit idegesíti, hogy barátnőmnek meg ottvagyok én.
2012. jún. 8. 17:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel. Ez a taktikázás baromság, pláne, hogy a párod barátnőjének nincs is pasija. Ergo neki kuss a neve.
2012. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de volt már barátja.am meg igen, sztem is.
2012. jún. 8. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
pont ilyen helyzet áll fent velem és a barátommal is. a barátomat idegesíti! komolyan! ugyanezért panaszkodott nekem a barátom! mintha az ő sorait olvasnám. :) jó, már nem a barátom, mert ma szakítottunk, nem emiatt...
2012. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! mi 7 hónapja vagyunk együtt...vagyis voltunk!
2012. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!