Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sminkeljem ki magam este, mikor nálunk alszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 3hónapja ismerjük egymást, és megbeszéltük hogy nálam alszik egy hét múlva,(nem feküdnénk le egymással) és egy kis sminket szeretnék magamra tenni. Az belefér?


A fiú 16, én 17


előre is köszi a válaszokat:D


2012. jún. 8. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ha alszotok úgysem látja a sminkedet
2012. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Traune ***** válasza:

a sminked lehet reggelre elkenődik hiába kevés.

amugy meg ha szeret ugyse kell smink :)

én szeretek a barátnőm mellett ébredni ugy hogy nincs rajta smink, akkor tényleg csak őt látom nem a sminkét.

az úgy jobban esik :)

2012. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17 evesen mi a baj a szexel? :) es szerintem semmi ertelme a sminknek...
2012. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felesleges. Nem tesz jó a bőrödnek, ha nem hagyod éjszaka se lélegezni, azon kívül egy mély alvás után kómásan, elkenődött sminkkel minden leszel, csak vonzó látvány nem.
2012. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisminkeltem magam régebben, amikor a barátomat vártam, de lefekvés előtt lemostam minden kenceficét, mert reggelre baromira marta volna a bőrömet :D Belefér, csak ne vidd túlzásba és tartsd észben, hogy ha szeret, akkor ott a smink nem oszt, nem szoroz :)
2012. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

marja a bőrödet??? anyám, milyen sminket használsz??

kedves kérdező egyébként 19:30 megoldása a helyes, amennyiben sminkelni szeretnél (és miért ne). tegyél nyugodtan fel sminket, de lefekvés előtt mindenképp most le, arctisztítás, krém, alvás.:)

2012. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21:00 - olcsó húsnak híg a leve alapon a kevésbé minőségi szemceruza/spirál idővel olyan szemeket csinál nekem, mint a Visine reklámban szereplő pasasé :D
2012. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!