Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell smárolni?! Full...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell smárolni?! Full nemértem. Valaki pls mondja már el rendes válaszadónak megy a zöld kéz

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Keresel egy fiút/lányt aki tetszik. Megvárod amíg olyan viszonyban lesztek, hogy mehet a csók. Odaálltok/ültök/fekszetek/guggoltok/fejenálltok egymás mellé. Jó közel. Olyan közel, hogy elérjétek egymás száját. Egyszer csak valamelyikőtök úgy dönt, hogy most már aztán ideje lenne smárolni. Megkezdi a mozdulatot. A másik ezt észreveszi, és vagy megörül vagy pánikba esik. Ha megörül neki, akkor ő is megkezdi a mozdulatot. Összeérnek a szájak. Kinyílnak a szájak, valaki elkezdi átdugni a nyelvét a másik szájába, a másik ezt vagy hagyja, vagy nem. Ha hagyja, akkor átvándorolnak a nyelvek egymás szájába. Mozgatod a nyelved, úgy, ahogy jólesik, közben jó esetben a másik is ugyanezt csinálja, és így mindkettőtöknek jó lesz. Ha egyikőtök úgy érzi, elég, akkor kihúzza a nyelvét, és elveszi a száját. A másiknak ezt ajánlatos észrevenni, különben csak a levegőt csókolja tovább. Vége a csóknak, utána egymásra néztek, és vagy elmosolyodtok, vagy elszörnyedtek, hogy "úristen, én Vele smároltam?".


Csak ügyesen!

2012. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk rátapasztod a szádat a másik szájára :D Összeér szép lassan az ajkatok, kicsit oldalra hajtod a fejed, picit szétnyitod a szád, meg ő is az övét. Nyelvesnél meg közben átdugod a nyelved az ő szájába. Olyat is csinálhatsz, hogy finoman megharapod az ajkát. :D
2012. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Ejnye, szeretsz büntizni, te kis domina?! :P


Jé nekem 5 sör után spontán jött amúgy, józanon még nem is smároltam, bár amilyen randa lányokkal smároltam, bár ne tettem volna...

2012. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz meg parkban vagy az utcán csókolózó párokat és lesd el, ezt leírni nem lehet.
2012. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2012. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!