Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ereztetek ugy, hogy legszivese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek ugy, hogy legszivesebben elhagynatok a parotokat, elegetek van belole meg a hulyesegeibol? Mert tul sok aldozatot hoztok erte, tul sok kompromisszumot kottok, o meg ezt valahogy sosem viszonozza

Figyelt kérdés

.... es nem erzitek, hogy viszontszeretne? (pedig o azt allitja, hogy igenis szeret)Parom kozel 39 eves ferfi, 2 eve vagyunk egyutt, de meg nem butoroztunk ossze. Szornyen nehez termeszete van.Egyik percen meg minden oke kozottunk,aztan hirtelen nem tetszik neki valami es elkezd duzzogni,huzza a szajat mindenert, olyankor keptelenseg kommunikalni is vele. Vegul meg en erzem rosszul magam,hogy nem sikerult a kedvebe jarni.


Szeretem is ot, de neha annyira betelik a pohar.



2012. jún. 9. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire általános ez az esetében? Mármint oké, hogy egyik pillanatról a másikra tud hangulatváltani, de ez napi szinten jelentkezik, vagy csak ritkábban vannak 5percei?
2012. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Minden naposnak nem mondanam , de eleg gyakran viselkedik ilyen kiszamithatatlanul.

peldaul ma egesz nap nagyon jol megvoltunk,kozos programok, stb, aztan hirtelen egy banalis,apro kis dologbol csinalt elefantot, vegul jol osszevesztunk.

2012. jún. 9. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:

És beszélgettetek már erről? Ha igen, és nem képes változni, neked meg már a toleranciád határát súrolja a helyzet, mert gyülemlik lassan, akkor talán még most tanácsosabb "békésebben" szétválni, semmint hogy egy teljesen megérett viharos szakítás legyen belőle.


Ettől függetlenül, minden kapcsolatban vannak viták, anélkül nehéz elképzelni (én legalábbis még nem voltam olyanban, ahol ne lett volna), ez mondhatni az apróbetűs rész, ami azért kell, hogy aztán lehessen a jót értékelni. Ha látod rajta, hogy amúgy iparkodik, meg megérti, csak olyankor képtelen az agyával gondolkodni... Akkor tűrőképességedtől függ, megmaradhattok-e együtt.


De hogy echte a kérdésedre is válaszoljak - volt 1-2 alkalom, ami (az egyik fél számára) apró-cseprő dolgokból kiinduló szóváltások után következett be (mármint a gondolat felmerülése). Eddig ellenben ilyen még nem vetett véget soha kapcsolatnak.

2012. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem, és utána dobtam is. Ha valaki mellett nem érzed jól magad, először meg kell próbálni beszélni, aztán ha nem változik a helyzet, akkor szakítani kell.
2012. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!