Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Volt barátomat másfél év után se tudom elfelejteni. Volt hogy néhányszor összejöttünk még de sose működött. Most új barátnője van 2 és fél hónapja és kb 2 hónapja beszéltem vele utoljára sms-be. Hiába nem állok vele kapcsolatba valami mindig emlékeztet rá (vele álmodom, látom valamelyik barátját, látom az öccsét vagy egy olyan autót amilyen neki van). Plusz látom hogy facebook-on mennyire boldog látom a közös képeit a barátnőjével és tudom mekkora barom vagyok hogy nézem őt pedig nemis az ismerősöm de minden nap rámegyek az adatlapjára és abba reménykedek hogy valamikor újra egyedülálló lesz. A hülye fejemmel azt várom hogy mikor lesz újra egyedül és hátha felkeres. Hiába sportolok, hiába járok szórakozni hiába csinálok bármit ő van a fejembe mindig. Más fiúval se tudok kezdeni pedig megpróbáltam. Hogy felejtsem el őt, mert nem akarok még 30 éves koromba is utána sóvárogni?!
2012. jún. 10. 09:49
 1/1 Morzsa ***** válasza:
Ismerős ez a történet.Én 4 éve ismerem az exem,2 éve próbálom elfelejteni,de még a mai napig sem sikerült.Azóta volt kapcsolatom,de ő mindig az eszembe van.Tavaly azt mondta,hogy semmilyen formában ne keressük egymást.Ez így is volt.És ennek ellenére ő idén januárban jelentkezett,majd márciusban.Áprilisban újra ismerősök lettünk az egyik közösségi oldalon.Nem értem,hogy miért csinálja ezt,ha közben meg nem enged újra magához közel.Próbálj ismerkedni,előbb-utóbb hátha jön valaki,aki feledtetni tudja veled...Ja,és még annyi,hogy nálunk szokott olyan lenni,hogy amikor egyfolytában rá gondolok,akkor jön egy sms,hogy ő is rám gondol,vagy pl.hajnali 4-kor arra ébredek,hogy megint ő jár a fejemben,és amikor beszélünk,ő is ezt mondja,hogy 4 óra körül már nem tudott aludni,mert rám gondolt,és az emlékekre.Én azért legbelül csak arra tudok gondolni,hogy valamikor összejövünk újra,hiszen a mi szerelmünk nem érhet így véget...az idő majd mindent megold!Hidd el!Legyél türelmes!
2012. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!