Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta joban vagyok egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta joban vagyok egy lany osztalytarsammal, egyszer mar felhoztam h lehetne tobb is koztunk, de nem lett. Par napja azonban este osszemelegedtunk, csokoloztunk es felig le is vetkozott. Szerintetek lehetne ebbol barmifele kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tobbszor mondta mar h csak en hozok ki belole perverz hajlamokat;)

Illetve gyakran keresi a tekintetem es azt is mondta h jol erezte magat amikor egyutt toltottuk az estet.sokak szerint csak jatszik velem .es a csok elott is habozott picit, mondvan nehogy felre ertsem, de nagyon kivancsi ram...igazabol nem tudom hova rakni a helyzetet.ha mas nem ilyen baratsag extrakkal fele kapcsolatnak is orulnek(bar tudjuk mi lett annak is a vege).szoval regen nem akart el is felejtettem, de most h maskepp all a dolog, eltoprengtem...

Kicsit osszevissza, de remelem ki tudtok igazodni:)

Bocsi az ekezetekert.


2012. jún. 11. 15:50
1 2
 1/15 tsz-tag ***** válasza:
há más nem is, de dugókomának tökéletes :) én belevágnék a helyedbe...de érzelmileg tartanám a távolságot
2012. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
szerintem meg hagyd a pics*ba a kis kurv*t, kivéve ha az ilyen nullákra izgulsz
2012. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lehet ha csak ba.zakodik veled
2012. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszi gyors valaszokat, kedves utolso: "lehet h csak baszakodik veled" erre gondoltal? Hat szo szerinti ertelemben ez lenne a celom.igen, tudom h hulye es el kell felejtenem, dehat szeretem....
2012. jún. 11. 19:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Perverz dolgokat hozol ki belőle, csókolóztatok, félig levetkőzött, nagyon kíváncsi rád, és élvezte azt az estét veled.

Képzeld el, mennyire élvezte volna, ha nem puskázod el a tökéletes lehetőséget lehetőséget egy jó kis szexre.

Próbáld meg minél előbb ott folytatni, ahol abbahagytátok, azon később is tudsz majd agyalni, hogy mi lesz ebből hosszabb távon.

2012. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jaj, ne is mondd! Osztalykirandulason voltunk es mar igy is leskelodtek...
2012. jún. 11. 20:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy darabig úgy is ti lesztek a téma, de azért a következő alkalmat próbáld úgy szervezni, hogy csak ketten legyetek.
2012. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és a következő alkalomig ne is beszéljek vele kettőnkról?
2012. jún. 11. 20:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor hogy akarod neki felhozni a következő alkalmat? :)

Persze hogy foglalkoznod kell vele, különben nem lesz második esélyed.

2012. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az osztályotokban lesz az a téma, hogy ti elvoltatok, ha leskelődtek utánatok, és ezért mondtam, hogy a következő alkalmat úgy próbáljátok összehozni, hogy csak ketten legyetek, és csak egymásra kelljen figyelnetek.
2012. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!