Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik itt azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik itt azt a férfiak, hogy a nők legtöbbje csak a pénzre megy?

Figyelt kérdés

Nagyon el vannak itt egyesek tévedve! Én minden nagyképűség nélkül ki jelenthetem magamról puszta tényként, hogy gazdag vagyok, és a családom is az. Mégis, eddigi 4 komoly kapcsolatom során egyik barátnőm sem akart soha szinte még egy fagyit sem elfogadni tőlem, nem engedte, hogy elvigyem vacsorázni, ha drága ajándékot akartam venni a szülinapjára vagy ilyesmi, akkor kerek perec vissza utasította. Kocsival sem kellett hurcolni sehova egyiket sem. Szerintem a 4 barátnőre összesen nem költöttem évek alatt 100.000 forintot, én meg olvasgatom itt, hogy milyen mélyen a zsebedbe kell nyúlni egy barátnőnél, meg hogy drágábbak mint egy k*rva.Pff. Még az egy éjszakás csajoknál is csak a leitatás került valamennyi pénzbe, de az sem volt soha több pár ezer forintnál, úgyhogy valamit rosszul csinál a férfiak többsége!


Hát elmondok egy titkot, egy barátnőt jól gerincre kell vágni, és normálisan elvégezni azt ami egy férfinak kötelessége, nem pedig a pénzt költeni rá, higyjétek el, ezerszer többet értek vele.....


2012. jún. 12. 09:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbbje csak a pénzre megy, tapasztalat kisanyám! ;)


Nálunk már középsuliban ez ment a csajoknál, hogy neki ez meg az kell, a pasi meg megveszi neki és ő azért volt vele. Na és ugyanez meg húgoméknál is, mondta nekem, hogy a van olyan csaj, aki megmondja a srácnak, hogy vegye meg neki ezt meg azt, az a hülye meg meg is veszi, de nem kap semmit csak a hiú reményt, hogy egy nap egy ilyen jó kis tini pinát megkúrhat majd!

2012. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Csakhogy nem mindenki gazdag vagy éppen motivált.

Nekik meg nem marad más, mint a pénzes pasas keresése, csak ott a bibi, hogy a férfiak is pont ilyenek már.

2012. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
No, én pont az ellentéte vagyok. 6 év, 6 nő, 100000 Ft, semmi viszonzás. Kérdés ezek után?
2012. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
*kisapám! XD
2012. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 ASOT ***** válasza:
74%

kb. azért mert a nők meg ugye azt gondolják , hogy a pasiknak csak szexre kellenének...


ez amúgy általában mindenkinek a tapasztalatából ered...szóval aki csak ilyen nőkkel jött össze az ezt gondolja, fordítva meg a nők....


ez van sajnos....csak az a baj hogy soxor esélyt sem adunk a másiknak h megismerjük....mert levonjuk a ez első következtetéseket arról, hogy hogyan közelít a másik...

2012. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Itt főleg az elkeseredett tanácstalan férfiak töltik az idejüket, akik nem akarják elhinni, hogy valami baj van velük, inkább a pénzre fogják.
2012. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

ma 09:42


igen, meg a sok feminista diktátor nő :D

2012. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
16%

Csak ezt a négyet tapasztaltad?

Gyenge viszonyítási arány ;)


Ja honnan szerezted azokat a lányokat? Onnan ahol ők is luxusban élnek és apuci mindennel ellátja Őket?

...Biztosan így van, mert Gazdag kis fiúcska nem keres szerencsétlen elhagyatott lányokat ;)

2012. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, és nagyon bántó dolog. Engem aztán rohadtul nem érdekel a pasi pénze, engem nem kell meghívni. Nincs sok pénzem, de nem kell eltartania senkinek. Akkor sem hagytam amikor 50 ezerből éltem..A legtöbb barátnőm is ilyen! Fel lehet ismerni ki megy a pénzre..legalábbis az én környezetemben a szolis/műkörmös/hat tonna sminkes/nagyon hangos lányok mentek mindig a pénzre, nem érdekelte őket az sem, hogy néz ki a csávó, de minimum kocsija munkája legyen..Undorodtam tőlük.

De én sem szeretnék általánosítani! Kétlem, hogy minden általam leírt lány a pénzre menne, és azt is kétlem, hogy teljesen más lányok nem épp erre éhesek. Ez csak az én környezetemre jellemző [nem szeretnék senkit megbántani, szóval akinek nem inge..!].

A legszomorúbb az, hogy bár a legtöbb pasi ezen kiakad, mégis az ilyen lányoknak van mindig barátja..

2012. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ezt biztos, hogy a tapasztalat dönti el. Arra azért kíváncsi lennék, hogy a 4 kapcsolat mennyi ideig tartitt egyenként. Mert lássuk be, a nők, ha már nyeregben érzik magukat eléggé megtudnak változni.
2012. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!