Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és miként találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miként találhat megfelelő intellektuális társra egy koránál lényegesen értelmesebb férfi?

Figyelt kérdés

Komoly, családcentrikus és tartós kapcsolatra vágyó férfi vagyok, 25 éves; olyasvalakire vágyom, aki méltó lelki és intellektuális társam lesz.

A gond az, hogy a legtöbb lány nem becsüli meg az általam képviselt értékeket és eléggé komolytalanok hozzám képest. Hogy a probléma néhány aspektusát megfoghatóvá tegyem: az egyetemen régészet szakon én voltam az egyik legjobb tanuló, 16 éves korom óta írok színdarabokat, nem nézek ki rosszul és a kommunikációs készségem sem hagy kivetnivalót maga után, a nők mégis többnyire az erősen behatárolt szókincsű tahókat boldogítják.

Eléggé nagy a kontraszt, különösen ha van egy stabil értékrendem és érdeklődési köröm, míg a környezetemben lévő nők foglaltak, vagy éppen meglehetősen felszínesek és koncepciótlanok.


Ezzel kapcsolatban érdekelne pár vélemény, elsősorban kedves és mély érzésű lányoktól.

A többieket megkérném, hogy hanyagoljanak olyan témákat, amiket mástól is hallok, vagy távol áll a habitusomtól (nem járok diszkóba és nem próbálkoznék társkereső oldalakkal, nem szeretnék alkalmi kapcsolatokat).


2012. jún. 12. 11:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ammonite jó parti lenne a számodra:D
2012. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%

Senkinek nem kell egy komor, karót nyelt, humortalan kocka.:/

Mi az olyan intelligens pasikat szeretjük, akiknek az idegrendszerbeli fürgesége nem idegen szavak sűrű használatában és nyakatekert mondatokban nyilvánul meg, hanem abban, hogy szükséghelyzetben képesek gyorsan alkalmazkodni és cselekedni, leküzdeni az adódó nehézségeket. + meg tudják ragadni a kínálkozó lehetőségeket.

Szóval akik könnyen feltalálják magukat, na. :)

Első lépésben szokj le az erőltetett, sznob, modoros kommunikációs stílusodról és próbálj meg lazább lenni!

2012. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

Kezdd azzal, hogy megvizsgálod, hogy a foglalt lányok miért nem téged választottak. Leírom úgy is, hogy megértsd: Szembe nézem a saját hibáiddal, hiányosságaiddal.

Én is jó tanuló voltam és a munkám részben művészi tevékenység. 16-20 évesen eredményesen szerepeltem hazai és nemzetközi szakmai versenyeken.

De az ismerkedésnél nem az IQ az elsődleges, hanem az érzelmi intelligencia. A műveltség édeskevés az ismerkedéshez és egy jó kapcsolathoz.

Az intelligenciád pedig közel nem olyan magas, mint képzeled. Van egy tárgyi tudásod, tudsz írni, de nem tudsz megfelelően, megfelelő sebességgel reagálni. Ha tudnál, nem írtad volna ki a kérdésedet.

Intelligencia az is, hogy háttérbe szorítod az egódat. Ehhez kiváló eszköz a sport.

Elfelejtetted leírni, hogy miért nem próbálkozol társkereső oldalakkal.

2012. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a lányok félnek tőled. Nem szeretik ha egy pasi okosabb náluk, mert akkor nem tudják játszani a kis játékukat. Gondolom neked van értékrended, amihez szeretnél igazodni...na a fiúk nagyrészének 15-25ig korban nincs értékrend, amit felállítottak saját maguknak. Vannak szerencsésebbek, akik apuci pénzén dzsentlmenkednek és a csajokat el tudják vinni fasza kirándulásokra meg zsír ajándékokkal bombázgatja a kiscsajt. A csajoknak ez úgy jön le, hogy "de aranyos, érzem, hogy én vagyok a legfontosabb, érzem, hogy szeret..." és közben csak arra megy ki a játék, hogy a csávónak legyen egy bomba barátnője és ha jön egy jobb, akkor lecseréli. Na és vannak azok a fiúk, akik valamilyen hátránnyal rendelkeznek (pl. csúnya, dagadt-vékony, kicsi a farka, csóró stb.) na ezeknek a pasiknak maradnak az olyan tipusú lányok akiknek szintén van valamilyen hátrányuk/komplexusuk. Ezért többnyire az ilyen fiúkat arra hasznáják, hogy leküzdjék a problémáikat és ha ez megvan akkor szakítanak szerencsétlen fiúcskával (többnyire azért, mert már elillant a "nagy szerelem" kifogással) és jöhetnek a a menő szépfiúk (akiknek szerintük már így meg tudnak felelni, mint barátnő). Az ilyen szépfiúk meg azért bunkók, mert már 25 éves korra szerintem volt min 15. barátnője és 100 sexuális kacsolata...és mi következik...a gyerekek is megúnják a játékaikat és így vannak ezzel a "menő csávók is"...ezek többnyire nem családcentrikus fiúk...hisz minek is? "eddig is megvoltak a jó csajok, ezután is meglesznek"...majd 30-35évesen feleségül vesznek egy szép lányt, lesz gyerek meg minden...de végképp nem a családjáért fog élni, hanem a saját maga érdekeiért (lehet öreggebben már nem a csajok, hanem autók,pénz, luxus...lesz az etalon az ilyen önző pasiknál)...és úgy kezdtem ezt az egészet, hogy a "lányok játéka"...ez a játék a tesztelgetés, válogatás...válogatás a csávók között. Egy csaj akinek 23-25éves koráig már volt 3-4-5 komoly kapcsolata és azt mondja, hogy ő nem válogat...hát az hazudik! Most komolyan szerintetek 1-2év elég arra, hogy megismerd a másikat. Az embereket élethelyzetekben ismered meg és nem pedig a 21. század nyálas fas.zságaival. Igaz történetek következnek: a csaj áradozott, hogy milyen kedves a pasija, mert olyan aranyos videót csinált róla Facebook-n és más technika segítségével előállított "nyál termékek"...aztán hónapokkal később a csaj megkérte, hogy kísérje már el nőgyógyászhoz, mert lehet, hogy terhes...hát a csávó lazán dobta (nem tinik voltak)...na ez az élethelyzet!!!...és mondok példát a lányok játszadozásairól is: ismertem egy szerelmes párt akik 6évig voltak együtt. Ezidő alatt éltek haltak egymásért, már a gyerek is szóba került...aztán egy szép napon a lány találkozott egy sráccal. És a vége az lett, hogy a pasiját dobta az új srácért...három randi után!!!...miközben éppen ő hozta fel pár nappal ezelőtt, hogy "mi lenne ha jönne a baba?"... hát a barátom nagyon boldog volt...aztán jött a koppanás...és ami szerintem a legfájóbb a csávónak, amit mondott a csaj szakítás után..."érzem, hogy vele kell lennem, vele olyan más, vele biztonságban érzem magam"...hát ez kegyetlen mit mondjak...ez az ösztönös duma kb. 14éveseknek való. Tudom, hogy vannak kivételek. És azt is tudom, hogy helyenként eltúloztam a dolgokat :D (az igaz történetek tényleg igazak voltak) De hátha így könnyebben átmegy amit mondani akarok. Remélem senkit sem bántottam meg. Dehát nincs mit tenni. Ebből szerintem kérdező nem leltél igazi válaszra. Bár lehet, hogy okos vagy, de a mindennapi élethez meg hülye. Nebeszélj így egy lánnyal szerintem, mert csak az jön le, hogy te egy sznob seg.gfej vagy aki lenéz másokat. Próbálj meg egy kicsit közvetlenebb lenni, de mégis magadat ad...aztán majd alakul valami.
2012. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
na! ásó kapa nagyharang :D :D :D
2012. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Éljen az ifjú pár XD
2012. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2911..


Sztem ez a sznob lány jobban illene a kérdezőhöz :P

2012. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a (normális) válaszokat!
2012. jún. 13. 00:01
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi baj a szókinccsel, és megfogalmazással.

Én ugyan nem jártam egyetemre, sőt falun lakom, de még én is értettem mindent.

Azt sem értem, ennyiből, hogy lehet megmondani, hogy valaki sznob, vagy egyáltalán, milyen tulajdonságokkal rendelkezik, vagy biztosan hiányzik belőle,vagy nincs humorérzéke.

De azt biztos, hogy aki valóban az lenne, az már bőszen visszaszólogatott volna.

Ezzel szemben a kérdezőnek úgy látszik több esze volt, hogy csak azzal foglalkozik, amivel érdemes, és inkább hallgatólag nem küldött el senkit a sunyiba.

Szerintem itt semmiképpen ne akarj választ az ilyen jellegű kérdésekre.

2012. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!