Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "koptassam" le a csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "koptassam" le a csajt finoman? . (elegge labilis szegeny mostanaban) Minel hamrabbi valaszt legyszives!

Figyelt kérdés
22 eves fiu vagyok, egy csajjal ugy egy honapja talalkozgatok. Kicsit furcsa a csaj, nincsenek baratai, de okos meg rendes. Eleg erdekes jelenseg, 5 talalkozas utan is csak egy puszit mer adni. Az a gaz, hogy hetvegen vegzek az egyetemen es en barom meghivtam ebedre, mint baratno, hogy jajjdejo alkalom bemutatni anyamnak, meg testveremnek. Kiderult, hogy vmi nemi baja van, lehet, hogy meddo...Na es elment a kedvem attol, hogy baratnove "avanzsaljam". Hogy lehet ezt megoldani ugy, hogy finoman lekoptassam, es mondjam meg, hogy baratsag legyen belole...Egyebkent meghalt ev elejen az anyukaja es elegge labilis erzelmileg azthiszem...Bar nekem is 3 honapja halt meg apukam...

2012. jún. 12. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Passzold át nekem,én ugy is jo vagyok arra hogy kihasználjanak :D
2012. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mond azt h van vki másod .. ez lenne a legegyszerűbb. Vagy mond meg őszintén,hogy nem jön be neked vagy te máshogy képzeled el .. ilyesmi.

amúgy a csaj hány éves ?

és szép v. ronda ?

2012. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szep a csaj, feher bore van,szoke, 21 eves, 10 eve zongorazik, 4 nyelven beszel...vekony is. Az orra meg plasztikazott, mert nagy volt.
2012. jún. 12. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd h bu zi vagy. Amúgy meg miért baj, hogy meddő?
2012. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok olyannal jarni, akit ha megcsinalok lehet belehal...es tobb honapos hormonkurat irtak fel neki tegnap...ami miatt nem csinalhatja azt mondta...Es buzanak mondani magam nem fogom...ezt a trukkot megtarthatod!
2012. jún. 12. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem szexelhettek, akkor inkább csak egyre nagyobb kísértés lennétek egymás számára, mint egy igazi párkapcsolat részesei, ezt meg egyikőtök sem akarhatja, úgyhogy legyetek csak barátok.
2012. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Akárhogy is döntesz,légy kíméletes,ne taposs a lelkébe,valószínű nem érdemli meg.Maradj"ember",hiszen neked is rosszul eshetnek dolgok,főleg ha nem leszel jó passzban.Fiatalok vagytok,előtted az élet,legyél őszinte,amennyire lehet,azt nem vetheti senki a szemedre.

Sok sikert.

2012. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!