Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ilyenkor? (nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? (nagy korkülönbség)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem. De amikor észrevette hogy tetszik nekem, elkezdett eltávolodni tőlem, nem kezdeményezett beszélgetést, ha én kezdeményeztem, hogy beszélgessünk, hamar lerázott, sokszor felhozza, hogy mennyire fiatal vagyok stb. Van egy közös barátunk (aki ismer mindkettőnket, egy lány), és azt mondta, hogy ez azért van, mert én túl fiatal vagyok még hozzá. Én 16 vagyok, ő pedig 23. Azt is mondta, hogy próbáljam meg elfelejteni, keresni valaki mást, de ez nem jött be. Még a gondolatát is utálom, hogy valaki mással jöjjek össze.

Úgy gondolom, hogy két lehetőségem van: Megvárni, amíg 17 leszek (februárban), és akkor elmondani neki az érzéseimet, hátha viszonozza, vagy pedig megszakítok vele minden kapcsolatot, miután bevallottam neki az egészet, és visszautasított. Ugyanis biztos vagyok benne, hogy jelenleg visszautasítana. Pedig hosszú idő óta ő az első, akibe szerelmes lettem (volt néhány rossz élményem).


Az lenne a kérdésem, hogy várjak még, vagy szakítsak meg vele minden kapcsolatot?


Köszönöm a válaszokat, nagyon fontos lenne! (És kérlek a korotokat és a nemeteket is írjátok a válaszotok mellé.)



2012. jún. 12. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
23-hoz nem fiatal a 16-17. Elvileg. Hogy ő hogy érzi, az egy másik kérdés.
2012. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem sem vagyok fiatal. De lehet, hogy az a baj, hogy úgy tudja, hogy "burokban nőttem fel"? Sokszor nem tudok bizonyos dolgokat, amiket a "normális" emberek igen (pl. híres emberek és életük, ilyen általános és felesleges dolgok, amit mindenki tud).


17 évesen már lenne esélyem nála?

2012. jún. 12. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
nem sok a korkülönbség és a6 év az ami ideális sok szakértő szerint szóval nektek sem sok sztem de ha nem szeretne 16 évessel akkor 17 évesen is hiába próbálkozol néla...
2012. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megéri várnom szerintetek 17 éves koromig?
2012. jún. 12. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se erdemes probalkoznod 17 evesen ujra.

1. mert eleg nyomi a srac ha most JAJ +1 EV AKKOR MAR BEJON!

2. nem jossz be neki annyira hogy leszarja a korodat, ill. a felfogasod nem jon be neki.

2012. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!