Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen meglepetést csinálhatné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetést csinálhatnék neki?

Figyelt kérdés

:) többmint 12-hónapja járunk,és nagyon komolynak tartom ezt a kapcsolatot. Furcsa lehet.. de 3hónaposan összeköltöztünk. Azóta is együtt élünk,de minden jól megy.Nem sok idő telt el azóta,de még mindig megy a dolog :D Viszont már mindenféle meglepetést csináltam neki. Főztem már,táncoltam... gyertykákkal kitettem az egéssz lakást...stbstb. Szeretem csak úgy meglepni,egy kis pihenés ez, munka után,meg hát örül az ember a törődésnek.

Remélem :$

van valami ötletetek? valami izléses dolog,már semmi sem jut eszembe :S Nagyon megköszönném :)



2012. jún. 13. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
hazajön és sötét van, zene szól, az ágyon pedig krémek, masszázs olajok. mikor belép az ajtón odarohansz bekötöd a szemét, bevezeted a szobába, lefekteted megmaszirozod. majd rajta hagyod a kendőt a fején, lehuzod a naciját és kielégited a száddal . nah az...tuti siker...
2012. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy tálca sörrel és virslivel várod otthon, bekapcsolva a holland-német meccset.
2012. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs az a nő aki miatt kihagynám a mai meccset, szóval halaszd el a meglepit
2012. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vegig szorod a rozsaszirmokat egesszen a furdoszobaig es mikor bejon az ajton egybol oda megy es te a furdoszobaban varod egy szexi fehernemuben... a kad tele vizzel es mindenutt hab... bemasztok a kadba es kicsit romantikaztok..
2012. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

-2 pohár bor, fürdősó, habfürdő, víz és kád. :)

utána

-meztelen masszázs (te is legyél meztelen)

2012. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vártam már rózsaszírmokkal a fürdőben.. mesztelenűl,és orálisan is elégítettem ki maszirozás után. NEM szereti a meccseket. Nézni se meg csinálni se :D szóval nagyon nagy szerencsém van :DDD én jobban szeretem... de kihagyom a mai meccset miatta :) csak... nincs sör meg virsli itthon,és szerintem nem egy romantikus dolog... köszönöm az ötleteket,nem tudtok valami mást ?:$
2012. jún. 13. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Erotikus társasjátékok, segédeszközök, szerepjátékok?


pl:

[link]


[link]

2012. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ötletem sajnos nincs, csak el akartam mondani, hogy te egy igazi angyal vagy, a pasid meg egy piszok mázlista.
2012. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igazából nem a szeretkezésre fektetném most a hangsúlyt,sokszor szeretkezünk, ne ez legyen mindig a meglepetés.

valami romantikusat akartam de,már van is egy ötletem. *-*

és utolsó: Nagyon aranyos vagy :)biztos a Te barátnőd is egy mázlista. Sziasztok,és köszönök mindent.

2012. jún. 13. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!