Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogtalanul vág hozzám a barátnőm dolgokat és veszekedünk, már nembirom, mitcsináljak már?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel az utobbi időben többet veszekedünk, általában persze mindig valami kis dolog miatt kezdi el,olyan dolgok miatt sértődik be és nemszól hozzám...amiért az egész világon senki nemtenne ugyanigy! Elmegyünk mindig hétvégén este,az egész este nagyon jó, de a lezárás mindig ugyanaz hogy vita megy! Még az ő saját hibáját is én próbálom megbeszélni, de mintha falnak beszélnék , rám sem figyel! Nembirom már idgegileg,mert utána a többi pár napom teljesen depresszióban telik, mert ilyenkor mindig feljön a szakitás téma a részéről! Régóta vagyunk együtt, de aztlátom hogy nemigazán veszi észre hogy én mennyire is szeretem, pedig szerintem ha más feleennyi szeretetet kapna már attol is boldog lenne! A másik amimiatt ez lehet hogy ilyenkor este iszogat(nemrészeg még) hogy átváltozik ilyen hangulatemberré,egyik pill.ban ölölget..másikban meg kitalál vmit és lehetetlen vele bármit is megbeszélni,és persze másnap ugyanugy benne marad és azjön ki hogy mi veszekedtünk..pedig közenemvolt veszekedésnek! Ha egy ilyen beképzelt apróság miatt fog szakitani,én nemtudok ilyen tudatban lenni,mikor valakit a lehető legjobban szeretek és jogtalanul az ellentetjét kapom akkor az a legrosszabb érzés! Én szakitani nemfogok, ha valaki mondd vmit az majd ő lessz, mert én nemakarom elhagyni! Sajnos most pár napig nemtudok mitcsinálni,mert hozzá sem lehet szolni,én meg itthon ülve idegösszeroppanást kapok már!
2009. júl. 4. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz az az, hogy szépen felhívod, és közlöd vele, hogy neked eleged van, idegileg kész vagy, úgyhogy majd ha regenerálódott a hisztis agya akkor értesítsen. Itt az ideje hogy a hülyéje végre helyretegye magát.
2009. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hát sajnálom hogy ez van :(

amúgy én 11 hónapja vagyok együtt a barátommal és nekünk volt egy jó 2hónap amikor szinte ugyan ez volt...és akkor én is olyan voltam mint a barátnőd :/ de ennek már vége mert rájöttem hogy ennél jobb pasit nem találnék aki ennyire szeretne engem vagy ahogy én ....szval szentem beszélj vele, amúgy a barátom azt mondta nekem hogy ő ezt nem bírja tovább(kikészült)és jobb ha szakítunk. Az elején belementem de rájöttem hogy szeretem és a végén csaj jó lett minden :D

De amúgy ha a barátnőd nem jön rá hogy mi mindent jelentesz neki akkor lehet nem is szeret :(

2009. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
*csak
2009. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2009. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!