Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás baráti körön belül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás baráti körön belül. Mi a teendő? (Rövid)

Figyelt kérdés
Hogy könnyebb elfelejteni a kapcsolatot. Ha az adott felek mindketten jelen vannak a társaságba és megszokják hogy köztük csak baráti viszony van (de így sanszos hogy nem fogják elfelejteni az egymást iránt érzett dolgokat). Vagy ha az egyik fél eltűnik egy darabig majd később visszacsapódik (Ez viszont azért lehet veszélyes, mert a hirtelen visszatérés újraidézheti az érzelmeket.)
2012. jún. 13. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nehéz lesz velem is ez volt/van
2012. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hirtelen visszainditja az érzelmeket de sanszosabb hogy ha már tul van a másikon és ugy megy vissza a társaságba hamarabb szokja meg mint barátot mint hogy igy szenved mikor ott van
2012. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam én is. Egy ideig nem látogattam őket, aztán fokozatosan tértem vissza. Ma már minden frankó :D
2012. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont nem lehet tudni h vissza is megy.Ha egy ideig eltünik lehet h észhez tér és keres vkit.
2012. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kilépsz a baráti társaságból. Vagy szakad magától.
2012. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!