Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok hol szoktatok ismerkedni, bulizni? 18L

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 09:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
bár ,ilyen buliba találsz olyan lányt
2012. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ezt a kérdést célszerűbb lenne a labrisz.hu oldalon feltenned. :)
2012. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 okoska31 ***** válasza:
100%

18 évesen ne legyél már eltökélt leszbikus.

legalább egyszer csalódj a pasikban - aztán majd utána...

és ráadásul gondolom jó csaj is vagy - mindig a jó csajok vezetik be a farokembargót...

lehet csalódni nagyon a nőkben is egyébként, mert alapvetően egy ember tulajdonságait nem a neme dönti el.

2012. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csalódtam már a pasikban.. és köszi eltudom dönteni hogy melyik nem iránt vonzódom.. ;)
2012. jún. 14. 10:17
 5/11 A kérdező kommentje:
első kommentelő tudnál nekem mondani ilyen bárokat budapesten..? az ösztrosokkon kívűl mert az nekem annyira nem jött be..
2012. jún. 14. 10:20
 6/11 anonim ***** válasza:

18évesen már csalódott a pasikban, aztán ezért meggondolta magát, és leszbi lett. Ő dolga.

Aszondom, hogy a chat.hu-n van olyan szoba, hogy lányok lányokkal vagy mi, és ott cseveghetsz. :)

2012. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szakdolgozatot írsz?
2012. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ösztro, Chicken Exit, Underground, Alterego (bár itt 70%-ban fiúk vannak).
2012. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ma már amennyi divatleszbikus van, simán összejöhetsz bárkivel. Amúgy vannak külön ilyen társkeresők, keress rá
2012. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de valószínűleg nem divatleszbikussal akar összejönni. :) am én nem járok bulizni, de én is beszélgettem már ien lányokkal a cset.hu-n és találtam oan embert is akit már lassan 3 éve ismerek és tartjuk a kapcsolatot... csak az a gond h a cset.hu-n sok pasi lánynak van bejelentkezve és ez csak akkor derül ki ha már msneztek, vagy egyszer csak benyögi :/
2012. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!