Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! 19-25 Nektek bejön ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páff.. kérdése:

Lányok! 19-25 Nektek bejön ha nyiltan 4szemközt megmondja valaki akivel szimpatizálsz, függetlenül mióta ismered, azt h nagyon bejössz és szivesen lefeküdne veletek. Mivel reagálnátok le?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt hogy jófej, de nem fogok lefeküdni vele... Nem vagyok a szexkapcsolatok híve!
2012. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én ezt díjazom. Mármint az őszinteséget, és ámulok a bátorságán.

Velem volt már ilyen, és lefeküdtem a sráccal. Tök korrekt volt, nem játszottunk ilyen h.ülye átverős, ámítgatós dolgokat, mindenki azt kapta, ami meg volt dumálva, semmi váratlan fordulat. Azóta csak ezt tolerálom, aki képtelen férfiként eléd állni így, azzal én nem fogok szórakozni.

De tény, hogy én vevő is voltam akkor erre, szóval csak olyan lányoknál érdemes így próbálkozni, aki bele is menne, máskülönben valszeg nemet mond majd.

21L

2012. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szeretem az őszinte embereket ..... az hogy hogyan reagálnám le az attól függ mennyire ismerem vagy milyen a kapcsolatom vele
2012. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én pont erre készülök, egy ilyen vallomásra, csak halogatom, mert félek a visszautasítástól, pedig elvileg nem kéne. 23L:))
2012. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát én valószínűleg elküldeném.Lelehet azt venni szavak nélkül is,ha valaki csak szexre hajt.Nekem ez a megoldás szimpatikusabb lenne.

Ha valaki így rákérdezne,közölné, már a megdöbbenés miatt(hiába tudnám,hogy arra megy,ha így kimondaná akkor leblokkolnék,sajnos ilyen vagyok) is rávágnám,hogy nem.

2012. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen velem egykorú meg fiatalabb besokkol ,ezekszerint nem velem van baj, csak éretlenek erre (19/f)
2012. jún. 14. 14:39
 7/18 A kérdező kommentje:

#4

igen én férfiként tarthatok a visszautasítástól ,de 1 lánynak ki mondana nemet? na nee..:D

2012. jún. 14. 14:47
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:11 vagyok.

Hát én tőled idősebb vagyok egy pár évvel.:D

Szerintem ez inkább a lány személyiségétől függ.Lehet,hogy vevő erre,lehet,hogy nem.Van olyan aki 16évesen is vevő rá,meg olyan is aki 26évesen se..

2012. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4es vagyok: mondjuk ha a pasi családos:) bár manapság már ez sem visszatartó erő.
2012. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen örülnék, inkább legyen őszinte, mint hogy titokban ügyeskedjen, azt úgyis észreveszem. Aztán elküldeném a p*csába, nem fogok szórakozásból lefeküdni haverokkal.
2012. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!