Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti hogy reagaltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti hogy reagaltok ha azt halljatok, hogy ismeretlen szemely letapizta a baratnotoket?

Figyelt kérdés

Erdekel masnak a velemenye is, nekem szemelyszerint teljesen eldurran az agyam es egyszeruen keptelen vagyok kezelni vagy gondolkodni csak azon jar az eszem hogy az osszes effele "embernek" szettorjem a fejet.. Ti hogy kezelitek? Egyaltalan lehet ezt?


U.i: Sry az ekezetekert, angol billentyuzet + lustasag


21/F


2012. jún. 14. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elég szarul kezelem a helyzetet, hasonló dühkitörésem lesz, mint neked, tombolok. Aztán idővel kicsit lehiggadok és próbálok józan ésszel gondolkodni és megbeszélni, de még akkor is néha elkap a harci ideg.
2012. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
összeverném
2012. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát így közel a hatvan felé remélem az ipsének be van kenve a keze pillanatragasztóval!...:))))
2012. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Összeverném és szívatnám ahol csak tudnám.
2012. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
En beleinel fogva akasztani fel sajat kemenyere. Szo szerint. Azert is irok nem ekezetek, mert azota is eszak-koreaban bujkalni.
2012. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ugylatom nem ertitek.. a lenyeg ottvan hogy ismeretlen..
2012. jún. 14. 20:37
 7/12 A kérdező kommentje:
az elso valaszolo fogta a lenyeget, viszont az latszik bebizonyosodni, hogy ez a dolog kezelhetetlen.. de ha valaki talalt ra modszert az megoszthatna :)
2012. jún. 14. 20:40
 8/12 Dögi ***** válasza:
Azt az ismeretlent is megismerném előbb vagy utóbb és ha látom hogy nem bírok el vele üres kézzel, akkor elkapnám este az utcán és lovaggá ütném baseball ütővel. Ha valaki a barátnőmet meri környékezni, akkor vált az agyam rettenetesbe és akkor baj van...
2012. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Márhogy pl utcán jön veletek szembe és akkor tapiz? Tehát ott vagy a barátnőddel? Én akkor először szépen a pofájába másznék elrettentésképpen, ha nem kapcsol, akkor kis lökés, ha még mindig pattog, akkor ütés. Ahol érem.


20/F

2012. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos, ha a barátnőmmel ez nem a jelenlétemben történik meg és nem ismétlődő jelleggel, akkor azt neki kell lekezelnie. Ha vele vagyok, vagy többször megtörténik, akkor nekem. Először szép szavakkal próbálnám, majd apró lépésekkel a "bocs, hogy beleléptem a szádba és kivéreztettelek" szint felé haladva :D


21F

2012. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!