Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítsak vele? (Csodás bemutatkozás -. -")

Figyelt kérdés

Nem rég volt nálunk először a barátom. Úgy gondoltam, h talán könnyebb, ha akkor hívom el, amikor baráti összejövetel van.

A lényeg: sikerült jól berúgnia, egyfolytában apámmal és a haverjaival lógott, h "bevágódjon", csak olyan dolgokat mondott, amit korábban megkértem, h mellőzzön (főleg a bemutatkozásnál!), nem is keresett, még akkor sem ha több mint egy órán keresztül eltűntem, de ha véletlenül rám talált (és épp nem sietett vissza apámékhoz), akkor jött a szöveg, h mennyire hiányoztam neki, és mennyire szeret. Úgy viselkedett, mint azok az emberek, akiknek nem szívesen vagyok a társaságában (a családom és a barátaim se). Be nem állt a szája és csak ontotta magából a hülyeségeit.

Én eddig nem ilyennek ismertem. Ismerem a hülyeségeit, de még sosem volt ennyire paraszt. A szüleim szerint megvezet, és már attól tartanak, hogy "minden barátom ilyen" az egyetemen.


Most iszonyatosan dühös vagyok, ezért nem tudok tisztán gondolkodni. Kíváncsi vagyok rá, h külső szemlélőként mit gondoltok a helyzetről.



2012. jún. 16. 10:35
1 2
 1/17 Killerdecsy ***** válasza:
30%
Ha beb@szott,akkor meg mi a balyod?Asse tudta mit pofázik.
2012. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

számomra ez undorító, alapból meg kéne kímélnie téged a részeg énjétől tiszteletből

fontos, hogy a családod is kedvelje, és ez valóban elég csúnya bemutatkozás volt. ráadásul úgy néz ki, nem érdekelte annyira, hogy jó benyomást keltsen, lehet, hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatot

17/L

2012. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Talán az a bajom, h már a bemutatkozásnál jól bebaszott!! -.-"
2012. jún. 16. 10:39
 4/17 anonim ***** válasza:
épp itta gond, nem is szabadott volna berúgnia ilyen társaságban
2012. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gyönyörű. Ha ezt én csináltam volna barátnőm szüleinél lehet már nem is élnék.
2012. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
mekkora arc :D:D:D legalább faterodnál sikerült bevágódnia? :) szerintem az volt ennek az oka, hogy túlságosan ideges volt és ezzel oldotta magában a feszkót. (csak kicsit túlzásba vitte) minden férfi tart az apósjelölttel történő legelső találkozástól! :)
2012. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem sikerült bevágódnia, ellenkező hatást váltott ki.
2012. jún. 16. 10:57
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
mondjak rosszabb bemutatkozást? én úgy találkoztam először "apóssal" hogy nőmet baleset érte, az apja meg azt hitte, hogy bepiáltunk...:D
2012. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
de hidd el, hogy az idegesség és a feszültség tette ezt vele! szerintem próbáld megbeszélni vele, hogy ezt nem kellett volna, meg a szüleiddel is... és adjatok neki még egy esélyt! ha józanul értelmes és lehet normálisan beszélni vele akkor a szüleid is megkedvelik előbb utóbb... bár egy ilyen eset után kétszer jobban kell majd tepernie náluk!
2012. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Épp attól félek, h megint teperni akar majd. Azzal pont a kívánt hatás ellenkezőjét érné el. (Megint)
2012. jún. 16. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!