Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szőrös hónaljú pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szőrös hónaljú pasi?

Figyelt kérdés
Szerintetek a szőrös hónalj tűrhető vagy szóljak a barátomnak hogy borotválja le?
2012. jún. 16. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:

B+

Ha téged zavar, és ő is belemegy, borotválja...az ittenieket hol érdekli ez?!

2012. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A pasimé szőrös, de néha amikor olyan hangulata van akkor borotválja. Nekem végülis mind1, szeretem s ez a lényeg ;)


19/L

2012. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Baby Firefly ***** válasza:
nem jön be
2012. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Borotváld köcsög, aztán meg fesd ki a körmeidet, hogy rúgnálak ketté.
2012. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
szedje le
2012. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

most az itteni lányokat kérdezed arról hogy te milyen véleménnyel legyél a pasidról????

jó hát ezt megszokhattuk hogy nem is az a lényeg hogy egy lánynak bejön e személy szerint az adott fiú,sokkal inkább az hogy tud e vele felvágni a barinőknek.ha ők bólogatnak megtartod ha leszólják dobod

2012. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
80%
Borotválja le, és az egész testét is! Alapozzon,sminkeljen, fesse a haját, és húzzon tangát. Ez most a menő!
2012. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Hát ez egyszerűen undorító!!!


Én szóba sem állnék az ilyennel. Bezzeg az a másik, aki ott tökmagot rág, és ízlésesen köpködi szanaszét, milyen szépen kiborotválta a hónalját, ez igen! Na azzal érdemes kezdeni!

2012. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom alapból nem borotválja, csak néha nyáron, ha nagyon meleg van, de akkor sem teljesen simára. Engem egyáltalán nem zavar ha szőrös neki...

Téged zavar? Ha igen, kérdezd meg, nem borotválná-e a kedvedért. Ha nem zavar, akkor nem mindegy nekünk, hogy téged zavar-e?

2012. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mivel egy férfi nem kéne.
2012. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!