Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha az a csaj akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az a csaj akit legjobban tudnék szeretni a világon azt mondja hogy legyünk csak barátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
ez egy elég ratyi szöveg amit akkor szoktam használni ha valakit kajak le szeretnék koptatni.......éld túl és keress mást!!!!!
2009. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te így könnyen beszélsz mert te vagy az aki lekoptat és az akit lekoptatnak.
2009. júl. 5. 10:05
 3/15 A kérdező kommentje:
upsz : és nem az akit lekoptatnak.
2009. júl. 5. 10:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet igen, hogy le akar koptatni, de az is lehet, hogy kéreti magát. Utóbbinál legyél kitartó, előbbinél, ha valóban annyira oda vagy érte, mondd el neki, hogy tudja és arra válaszoljon. Akkor könnyebb lesz neked elfelejteni.
2009. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon tehetsz más, mint visszavonulni. Magamból kiindulva és KOMOLYAN is mondok ilyet fiúknak, amikor tény, hogy nem akarok járni vele, de barátként szeretném magam mellett tartani. Ebből később még lehet bármi, hiszen ha sok időt töltötök együtt kötetlenül, akkor kialakulhat az érzelem. Viszont figyelj rá, hogy ne nyomulj. Ha egyszer elutasított, akkor úgyis fog jeleket küldeni, ha meggondolta magát, de a legtöbb nő hülyét kap a levakarhatatlan pasiktól és még utálat is lehet belőle. Ez személyes tapasztalat. :S
2009. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ok majd megpróbállok vele beszélni, de nemhiszem hogy bárhogy is tudnék rá hatni.azt mondta hogy nemhinné hogy lesz alakalmam bebizonyítani menyire szeretem.
2009. júl. 5. 10:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez elég rossz:S Csak az én sztorimat tudom neked elmesélni. A jelenlegi barátom 3 hónapig udvarolt kb,és Ő már többet érzett,pedig alig ismertük egymást.Végülis 3 hónap elég sok idő,de nem tudtam,h végül arra fogok jutni,h nem adok esélyt ennek a kapcsolatnak.Azt mondtam neki,h inkább maradjunk csak barátok,és ne találkozzunk egy ideig.A srcá eléggé kibukott,és írt nekem egy nagyon hosszú levelet,amiben benne volt,h megéri próbálkozni,szerinte jó lenne,és ha végül mégis arra jutok,h télleg csak barátok akk azt elfogadja.Végül megint elkezdtünk találkozgatni,és összejöttünk.9 hónapja járunk,és nagyon szeretem,és rossz belegondolni,h majdnem vtam olyan hülye,h nem adta esélyt. Ez nem igazán segítettem,bár nem tudom.A remény hal meg utoljára!Amúgy a lány volt bnő?Vagy eddig csak barátok vtatok?
2009. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 10:11-el!

Épp azt akartam írni, hogy én sosem kéretem magam és ha valakit le akarok koptatni akkor velem ne barátkozzon a szemébe mondom, hogy nem szimpatikus nekem és jobbnak látom, ha örökre elválnak útjaink. Különben dühbe jövök :D


Volt már amikor tényleg csak barátként akartam a kapcsolatot tartani az illetővel. De a legtöbb lánynál valóban inkább lerázós szöveg ez. Már csak abból kiindulva is, hogy minden haverom ezt mondja. Hiába mondom nekik, hogy azért nem mindenkinél.


Ha azt mondta akkor ne nyomulj hanem hagyd. Ha nyomulsz csak azt éred el, hogy megutál és örökre elveszíted. MOndd, hogy rendben de legyél vele mindig kedves. Lehet idővel beléd szeret és rájön rosszul döntött.

2009. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

10:13 eddig csak barátok voltunk.

Ez így mind szép és jó is lenne ha úgy történne ahogy leírtátok.Szerintem most nem marad számomra más csak hogy 1 darabig visszavonuljak.

2009. júl. 5. 10:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt írtuk mi is. Vonulja vissza, ne nyomulj rá. Az sajnos jelenleg esélytelen. Szomorú, de igaz.

De ne aggódj, mással is történt már ilyesmi túl fogod élni te is, mint mindannyian.

2009. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!