Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sejtem hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sejtem hogy a párom nem ott volt ahol mondja, mit tegyek? Ugorjak neki, blöfföljek, vagy mit tegyek hogy kibökje az igazságot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
vedd fel a pókerarcot. :) majd egyszer úgyis lebukik. amikor nem számít rá.
2012. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért mit mondott hol volt? Mire gyanakszol és miért?
2012. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
tegyek úgy mint aki hülye?nem csajozásról van szó,hanem egy buliról,ahova elvileg nem ment,de fura...
2012. jún. 16. 23:13
 4/17 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy nem tudom felhívni hogy ellenőrizzem pl
2012. jún. 16. 23:14
 5/17 anonim ***** válasza:

Próbáld ellenőrizni akármilyen módon, de ne sejtsen meg semmit!! Ne érezze, hogy ellenőrzöd, mert be fog rágni, ő lesz a legjobban felháborodva, főleg, ha rosszban sántikál. Ne ugorj neki, mert 100%, hogy letagad mindent, ráadásul megtudja, hogy gyanakszol, ami 1. ha nem csinált semmit, joggal lesz mérges rád. 2. ha csinált valamit ezentúl óvatosabb lesz


Nem tehetsz mást, mint kivársz, és megfigyelsz, ezentúl légy résen.


Nekem is így kezdődött 'nem csal meg, csak azt mondja máshol van'. Most a válásomat szervezem :( (gyanakodni kezdtem, és elkezdtem figyelni a jeleket, hát sajna túl jól sikerült figyelnem.) Lehet nálatok más a helyzet, de jobb figyelni, mint baleknak lenni.

2012. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
bizalom
2012. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
bizalom... Nézz körül itt, napi 20 kérdés, hogy megcsalt/megcsaltam így meg úgy.
2012. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
olyan gagyi a sztori,nem vagyok benne biztos hogy otthon van ő...
2012. jún. 16. 23:24
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi a sztori?
2012. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyébként bizalom kell. Amíg nem talál az ember semmi gyanúsat úgyis bízik a másikban. Bízni kell, DE nem szabad vakon megbízni. Sajnos a mai világ ezt mutatja.
2012. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!