Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelem, vagy értelem?

Figyelt kérdés
Mi a jobb döntés, ha hagyom, hogy a szívem irányítsa a gondolataimat, vagy ha a gondolatimmal vezérlem az érzelmeimet? Ha a szívemre hagyatkozom rövid távon látszólag jobban járok, ha az eszemre hallgatok... ezt még nem próbáltam.

2012. jún. 17. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Értelem. Szerintem...
2012. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én mindig az eszemre hallgattam, de a legjobb döntésemet a szívem hozta
2012. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkettöt halgasd meg, mit mond. Aztán amelyik ötlet neked jobban tetszik :D
2012. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már nem egyszer befürödtem azzal, hogy az eszemre hallgattam. Egy idő után csak tanulok majd belőle... :)
2012. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgass a szívedre, de csak értelmes határokon belül.
2012. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én az első szerelmemet szerintem azzal rontottam el, hogy az eszemre hallgattam. először nem akartam kimutatni, de egy pont után már nem bírtam tovább elrejteni az érzelmeim,aztán meg dühös voltam magamra hogy miért vagyok ilyen gyenge, a vége egy hatalmas belső harc lett és az hogy a kiszemelt nem tudott eligazodni rajtam, ő is hogy így hol úgy állt hozzám, aztán ennyi lett. visztont amikor meg mindent kimutatsz az sem jó, mert megfojthatod a szereteteddel. meg kell találni az arany középutat és hogy ő személy szerint mennyi érzelem kimutatástól sokall be és mennyi esik neki jól. az sem jó ha mindent kiraksz az asztalra és tudja hogy mekkora hatalma van feletted amíg nem biztos a kapcsolat. mindig meg kell hagyni valamennyi titokzatosságot hogy ne legyen unalmas
2012. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 delusion ***** válasza:
Egyszer hallgattam a szívemre, annak katasztrofális vége lett. Úgyhogy köszönöm, én kizárólag az eszemre hagyatkozok...
2012. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Értelem.
2012. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindkettő!


nekem jól megy az érzelmi rész,de tudom hogy önmagában nem elég,a gondolkodás kisegíthet minket,csak nem szabad túlzásba vinni.

2012. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az első szerelmemnél énis az eszemre hallgattam (eltiltottak tőle) nem tudom mi lett volna ha a szívemre hallgatok, azt tudom hogy elvesztettem volna a családom, a lakhelyem, a vagyonom, és együtt lettem volna a szerelmemmel, aki nem változik meg, és az éjszakákat végig sírtam volna...


ha most akarod élni az életed és nem számít a jövö akkor érzelem... ha kicsit is számít neked mi lesz veled akkor értelem..

2012. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!