Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok de kb 12-13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok de kb 12-13 nak nézek ki. Hogy jöjjek össze egy bejövős csajjal?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalabbnak látszok és alacsony is vagyok.Bejön egy lány de nem tudom mit tegyek :/

2012. jún. 17. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én megértelek, a magunkfélének mindig nehezebb lesz csajozni. Én most 22 vagyok, de senki sem mondana 16-17-nél többnek. A saját korosztályomnál esélytelen vagyok szinte, így inkább 14-17 éves lányokkal ismerkedem, úgy tűnik nekik jobban bejövök. Szoktak például buszon is szemezni velem, vagy utcán utánam visszafordulni.


Szóval neked is inkább egy fiatalabb 14 év körüli lányt kéne nézned, aki még alacsonyabb és jobban fel tud nézni rád.

2012. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legtöbbször csak a jó duma számít... ha az megvan, a csaj is meg lesz! ;)
2012. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát pedig nekem nagyon bejön a csaj.és idősebb is nállam 1 évvel :(((
2012. jún. 17. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
vágatsz valami fasza hajat, jól felöltözöl, és dobsz magadra valami jó parfümöt.elolvasol valami tudományos könyvet, amiből hablatyolsz valamit és elviszed a csajt sörözni(persze ott ahol ki is adják 16évesen :D), és akkor fiam, nyert ügyed van
2012. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
chateljetek, dumáljatok, poénkodjatok, ismerkeddj meg vele egyre jobban, keresd a társaságát és intézd úgy, hogy ő is keresse a tiédet:) Taktikázz:):)
2012. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!