Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a pasi ideál, testsúly és magasság tekintetében?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 00:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én 168cm vagyok..és a 170cm pasik tetszenek, de nem a vékonykák, de nem is az elhízottak..hanem az arányosan csinosak...akik figyelnek a megjelenésükre

nem lapos hasat értek alatta:)

2012. jún. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Egyébként ennek a kalapács dolognak viccesnek kéne lennie? Mert én rohadtul nem értem. :)
2012. jún. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100-120kg,180-190 cm körül,szakáll vagy legalább borosta.
2012. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ezt a kalapács dolgot én sem értem teljes mértékben,de a válaszadó kifejezetten ragaszkodik hozzá!:D Így mit tegyen az ember lánya...:D
2012. jún. 19. 10:51
 25/27 anonim ***** válasza:
Így van.A kalapács marad.Pont! Emese/f
2012. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Haha, egyszer három hónap erejéig nekem is volt szakállam. :D
2012. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Akkor tudományos leszek. Van férfi ideál, ahogy a nőknél is van, biztos hallottad már a 90-60-90 mell, derék, csípő méretek az ideálok. szóval az arányosság. A férfiaknál sem a magasság és a testsúly számít, hanem a test arányossága. Sajnos ezt sokan nem tudják és elkezdenek gyúrni e információ hiányában és hiába lesz izmos attól még nem biztos, hogy annyira vonzó is lesz, mivel nem Adonisz teste van, nem úgy arányos a teste. Szóval a derék a magasság 45%a és a vállszélesség kerülete pontosan 61,4%-kal több mint a derék kerülete. De a kérdésedre is válaszolva, én egy 180-at mondanék magasságnak és elméletileg ehhez 68Kg passzol. Amit egy kicsit kevésnek találok így láthatatlanban nézve, persze ha izomról van szó és arról, hogy szélesnek kell lenni-e a vállának. Bár nem biztos, mert ha zsír lenne akkor meg már duci lenne, szóval jó az a 68 szerintem. :D Bocs, egy kicsit zavaros vagyok
2012. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!