Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki él távkapcsolatban? és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki él távkapcsolatban? és olyanok válaszát várom akikkel lehet normálisan beszélni mail-ba. és persze ez a távolság minimum 300-400-nál kezdődik.

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Köztünk "csak" kb 240 km van jelenleg,viszont a párom októberben fél évre kiutazik Németországba,mert kapott egy ösztöndíjat,talán egyszer sem tud hazajönni majd,pedig legalább karácsonykor jó lenne,meg persze pont erre az időszakra esik a 3. évfordulónk is...

Én szívesen beszélgetek veled,ha gondolod...bár nem tudom,mi a konkrét kérdésed,de nyugodtan írhatsz.


22L

2012. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi elég sokáig éltünk távkapcsolatba és nagyon rossz volt. 300 km volt köztünk és hétvégente találkoztunk és hétköznaponként annyira hiányzott, hogy azt hittem beleőrülök a hiányába. Aztán amikor ideköltözött azt gondolotam minden megváltozik és olyan boldogok leszünk amilyenek még soha. Sajnos nem így lett. Ez a 300 km nagyon sok volt :( Időközbe rájöttem, hogy emiatt a nagy távolság miatt egyáltalán nem ismerem és nem tudok róla semmit. Nem ismerem a múltját, a szüleit, a gyerekét, a barátait, a környezetét egyszóval tényleg semmit nem tudok róla. Annyira ismerem csak amennyit ő megmutatott magából ami meg ugye vagy igaz vagy nem.Született egy kislányunk (véletlen gyerek) akit még a nevére sem akart venni és mai napig nincs is, pedig azt mondta mielött idejött, hogy minden jobban szeret. Nem tudom mire vagy kíváncsi, de nekem sajnos nincsenek jó tapasztalataim a távkapcsolatról :(
2012. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én távkapcsolatban vagyok a barátommal 2 éve. (271km.)
2012. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2év, 2000 km, 20/L :D
2012. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lizzycsa válasza:
Szerencsére csak iskolai szünetekre, de a barátom Amerikában én meg itt.. Az jó sok km. :D Nem tudom hogy kérdezni akarsz-e vagy beszélgetni, írj ha gondolod
2012. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!