Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudjak csinálni? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudjak csinálni? Már egyszer ezért elvesztettem, megint nem akarom.

Figyelt kérdés
Kb fél éve szakítottunk a bnőmmel, mert úgy gondoltam, hogy Ő túl jó nekem. Ő tökéletes, én pedig pattanásos vagyok s az alsó fogsorom is ferde. Akkor el voltam keseredve, mert tudtam, hogy én vagyok a hülye. Most megint mondta, hogy szeret és újra szeretné kezdeni. Én belementem, de megint kezdenek előjönni azok az érzések. Nem akarom megint elveszteni...segítsetek, mivel biztassam magam?
2009. júl. 6. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg,hogy te milyennek érzed magad hanem az,hogy a csajnak így tetszel amilyen vagy. Ha nem tetszenél neki akkor nem jött volna veled újra össze. Szerintem nagyon le is becsülöd önmagad.

Próbáld meg magad el fogadni ilyennek hiszen a barátnőd így is szeret.


Ez a mondást ne feledd:

"Aki nem szereti önmagát az másokat sem tud igazán szeretni"


Remélem a válaszommal segítettem neked.

Úgy hogy fel a fejjel!!!!

2009. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

12:45-os válaszoló vagyok.


Szerintem a külső nem olyan sokat számít mint a belső....

Hiszen a külsőn már sokat lehet segíteni... de a belsőt ne lehet megváltoztatni.


Úgy hogy ne keseredj el.

2009. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Noháááát, mintha csak az egyik ismerősömet hallanám...

Figyelj, ha te nem tartod magad elég jónak hozzá, akkor azt várod tőle, hogy lealacsonyodjon a te szintedre? Ha neki úgy tetszel, ahogy vagy, nem gondolod, hogy mégis elég jó vagy nála? Legyen már egy kis önbizalmad...

2009. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel,hogy nézel ki még a barátnődnek tetszel? :S
2009. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat...megpróbálom elfogadni a külsőm. Nem veszíthetem el még egyszer
2009. júl. 6. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!