Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerezni magamnak ezt a lányt?

Figyelt kérdés

2 évvel idősebb nálam , ez még nem is nagy baj , de az hogy ő a város másik végén lakik , meg nem is tudom hogyan kezdjek el udvarolni neki , ilyen téren nagyon gyáva vagyok , barátja szerencsére nincsen .


Legyetek szívesek , segítsetek egy nagyon szerelmes srácnak-



2012. jún. 20. 14:07
 1/7 okoska31 ***** válasza:

Már bocs, de melyik városról beszélsz, ami olyan borzasztóan nagy, hogy kezelhetetlen a Titeket elválasztó óriási távolság?

Ne kifogásokat keress, és ha lehet ne idegesíts minket ilyen hülyeségekkel.


Neki meg mond meg, hogy tetszik neked, és szívesen elhívnád ..... (ahová). Én pl. anno kiállításra hívtam el csajt, és bejött neki. de amiről tudod, hogy szereti, oda.

2012. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 benedek98 ***** válasza:

szerintem próbálj meg érettebben viselkedni mint a korosztályod

hány éves vagy?

2012. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esélyek, lehetőségek a kapcsolatfelvételre? Beszéltél-e már vele, stb...
2012. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kezdj el vele beszélgetni, bókolj neki, kérdezősködj (azért hogy tudja h érdekled, de persze ne ömlessz rá egy csomó kérdést). Hívd el valahova, de ne moziba mert ott csak a filmet nézitek. Inkább valahova sétálna ahol megismerhetitek egymást. Érezze azt h megbízhat benned. Sokan azt mondják h nem facebookon kell ismerkedni. De ha más ismered akkor bátran írj rá ott is(főleg mivel a város másik végén lakik.)

Sok sikert. Majd írj hogy alakulnak a dolgok és ha kell segítek még. :)

2012. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja igen , bocsi a többit kihagytam , én 14 vagyok ő 16 , én Nyíregyházán élünk .
2012. jún. 20. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A csajok korábban érnek, ő már minimum 2 évvel a kora előtt jár, tehát agyban 4 év van köztetek. Biztos nem nagy baj a korkülönbség?
2012. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem hinném , figyelj nagyon elhatározott vagyok , az eszem megelőzi a koromat , nem vagyok hülye ...
2012. jún. 20. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!