Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátom ilyen hamar elélvez?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem az elő barátommal akkor 20 percig bírta mert nekem nagyon fájt stb stb ... utána minden egyes együttlétnél 2 perc alatt elmegy , és kiveszi így ezt én nem élvezem . miért van ez ?

2012. jún. 20. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
A bartátod egy gyökér. Ennyi.
2012. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudtad ezt, hogy nem mindenki bírja órákig vagy ilyesmi? Nem hallottál még ilyenről? A férfi nemiszerv nem mindenkinél egy érzéketlen valami amivel órákig bír már bocs de dugni. ott érzékeny dolgok működnek, ami van akinél hamarabbi izgalmi állapotot hoz ami miatt elmegy. nem gyökérség kérdése ez amúgy.
2012. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem is gondlom őt gyökérnek .. ő elmegy az ok . na és én ?? nekem nem skerül 2 perc alatt elmenni ... így csak ő élvezi
2012. jún. 20. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy elégítsen ki szájjal előtte és utána is...
2012. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én előtte mindig kinyaltam a barátnőmet. na persze kérdés, hogy szép e a punci mert valljuk be nem mindbe rakja bele az ember a nyelvét. És tényleg nem bunkó akarok lenni, de ez az igazság. :S
2012. jún. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kyttike válasza:
hasznájatok cotont és aba bele élvezhet és nyugodtan csnálhatjátok.vagy gérd eg hogy csináljon valami mást ami téged is izgat :)
2012. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!