Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem. Hogyan tudassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem. Hogyan tudassam vele? 15/f

Figyelt kérdés
Nos van egy lány aki tetszik nekem. Barátok vagyunk,sokat beszélgetünk,néha elmegyünk erre-arra. Szóval jól érrezzük magunkat egymással. Jól esik amikor megölel,jól esik amikor rám mosolyog,mikor a szemembe néz. 6 éve ismerjük egymást,de csak mostanában alakult ez ki,mostanság lettünk barátok. Én olyan tipikus hülyegyerek vagyok,az a bolond féle. Én nevettetek meg másokat és kicsit komolytalanul viselkedek. Mikor vele vagyok ez teljesen máshogy van. Kicsit félénkebb vagyok vele ami nem jellemző rám.

2012. jún. 21. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
amikor beszélgettek egyszer csak vedd elő a lőcsöt. tuti bejön.
2012. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megölel akkor sínen vannak a dolgok! Szerintem tetszel neki :) Hívd el randizni, vagyis látom, hogy sokat mentek erre-arra, de kettesben? Legközelebb készülhetnél valami meglepivel :)
2012. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az látszik, hogy te tényleg nagyon kedveled őt. Felőle pedig egyértlemű, hogy kedvel. Ha tényleg ennyi időt töltötök együtt és mentek mindenfele, akkor esetleg elhívhatod egy moziba mert az már számíthat randinak és még is ugyan úgy kettesben mentek el.

Egy kérdésem van, hogy ő hogy tenkit rád, mondotte olyat, hogy te vagy neki a legjobb barátja vagy hasonló, mivel 6 éve ismeritek egymást, ne hogy belefuss egy friedzone féle kapcsolatba, ahol csak az egyik irányból jön az a fajta b arátkozási vágy mint amilyet te akarsz.

2012. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. hát,nem igazán kettesbe szoktunk menni,inkább 3-4-en vagyunk mikor megyünk valahova. nem,és én se mondtam neki soha ilyesmit h barátom vagy hasonlók.
2012. jún. 21. 17:44
 5/7 anonim válasza:
Még azt vedd figyelemben ha ilyen társaságban mentek és másik fiúk is vannak, velük is így viselkedik mint veled? Mert ha azt veszed észre, hogy rád jobban oda figyel többet keresei a te társaságodat akkor megpróbálhatod elhívni egy randira :)
2012. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen,más fiúkkal is kicsit hasonlóan viselkedik,csak,mintha nekem mégis többet adna...
2012. jún. 21. 19:39
 7/7 anonim válasza:
Próbáld meg szerintem, mivel ha összejön akkor valami nagyon jó is kisülhet:)
2012. jún. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!