Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom ez nem egy társkeresős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kwan82 kérdése:

Tudom ez nem egy társkeresős oldal. De volt már rá példa hogy valaki itt ismerkedett meg jelenlegi párjával. Lenne kedved megismerni?

Figyelt kérdés

183cm magas, jelenleg 93kg mackós srác vagyok.

Azért jelenleg mert diétázom, így ez változik. Persze csak korombeli lányokra hölgyekre gondoltam. Én 29 éves vagyok.



2012. jún. 21. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Párt még nem találtam itt,de egy őszinte,mély barátságot igen.Mindent megbeszélünk és bízunk egymásban.

26/L

2012. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék rád, de nem elsősorban párkeresési szándékkal, mert az szerintem túl direkt. De beszélgethetünk, ha van kedved. Mondjuk nem tudom, meddig terjed a korodbeli lány...


24/N

2012. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Megismertem már többet is az oldalról. Sajnos sokan messze vannak. Elképzelhető, hogy vannak akik itt találják meg a társukat, nem csak rövid időre. :)


21/N

2012. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam a netet társkeresésre és mégis itt ismertem meg barátnőmet.. :D
2012. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én itt találtam meg a páromat. Pedig nagyon ritkán járok ide, a netes ismerkedést meg kifejezetten utálom! Ő az egyetlen, akit nem személyesen ismertem meg :) Amúgy nagyon boldogok vagyunk!
2012. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én évekkel ezelőtt bíztam abban, hogy a netes verzió majd bejön, ehhez még saját kis társkereső oldalt és fórumot is üzemeltettem...Másoknak bejött, persze nekem senki sem akadt a horogra :( Szóval egy ideje már nem hiszek a működésében, mert lehet ismerősöket, haverokat nyerni általa de párt nem. Lehet megcáfolni :)

30/F

2012. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!