Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szégyenlitek a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szégyenlitek a pasitok munkáját? Netán hazudtatok már, vagy titkoltátok már el hogy mivel foglalkozik a párotok?

Figyelt kérdés

Velem sokszor előfordult hogy mikor egy lánnyal közöltem hogy mit dolgozok suli után vagy hétvégente akkor elég furcsán nézett rám. Nemrég meg esettett hogy egy lány akivel már alakult "valami" hazudott a barátainak a munkámmal kapcsolatba.


Mindig titkolom, terelem a témát.

De egyébként nagyon büszke vagyok rá hogy ennyi időssen elmondhatom magamról hogy vállalkozó vagyok, igaz örklés útján de akkor is egy felelősség teljes munka(habár még csak 20-30% ba veszem ki a részem a munkából).

Mezőgazdasággal foglalkozunk.

Ha ezt ki mondom, egyből látom a lány szemén hogy le néz.

Le néz, mert biztos parasztok vagyunk.

Le néz, de azt nem fogja fel hogy milliószor annyi pénz van benne mint az ő IQ-ja.

Bezzeg ha azt mondtam volna neki hogy pincér vagy eladó vagyok az biztos be jött volna neki.

Nem tudom, hogy mondjam el legközelebb?

Van hogy le néznek.

Van olyanis hogy "átesik a ló másikoldalára" és csak a pénzre hajt.

Lányok szerintetek fura egy olyan pasi aki semmi áron nem akarja elárulni hogy mi a munkája???????

Mit tennétek ha találkoznátok egy ilyennel???? 18/F


2009. júl. 6. 23:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

A MUNKÁT NEM KELL SZÉGYELNI

Az szégyelje magát aki nem dolgozi (a mi világban sajna sok a kivétel)

2009. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, ha egy làny " szégyelli" a munkàdat, az csak a lànyt minositi...Az olyanokat azonnal el kell hajtani melegebb éghajlatra.
2009. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
én nem, én büszke vagyok a barátomra:))
2009. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

jaj istenem, és akkor mi van ha mezőgazdaság? hazudd h bkv ellenőr vagy :D (elnézést, ha jár erre ellenőr)

szerintem nem gáz.

2009. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

hát amikor rá kérdez hogy: traktoros?......... mi baj lenne azzal? igaz én nem ülök bele, mert inkább az ügyeket intézem, egy X3-al a "seggem" alatt.

de életembe ha 3alkalommal ültem benne akkor sokat mondok.

A tények ismerete nélkül itélkeznek az emberek.

2009. júl. 6. 23:41
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom rendőr, de én sohasem szégyelltem, habár a mai világban sok ember inkább megkövezne őt, de engem nem zavar. Tudom, hogy ő rendes ember. Ha megkérdezik, megmondom, hogy rendőr. Ha neki állnak hülye fakabátozni, megvédem. És azzal mi a baj, ha valaki mezőgazdasággal foglalkozik? És ha traktoros lennél, akkor mi lenne? Dolgozol, nem lopod a pénzt, és ez a lényeg.
2009. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
NEM CIKI A MELÓD.. tisztellek ,hogy ilyen fiatalon dolgolzol és komolyan veszed..ha a csaj lenéz az ő baja..sok sikert az élethez 20L
2009. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Qrva jól megy a magyar mezőgazdaság, ha egy 18 éves gyerek segge alá BMW X3-at tesznek. Az a gond, hogy a gyakorlatban nem látom ezt a fejlődést az agrárpiacon.


- egy agrár szakjogász -

2009. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Arról szerintem több Nyomorultak vastagságú kötetet lehetne írni, hogy mennyi pénz is van a "nem működő magyar mezőgazdaságban", de ez most nem volt kérdés.


Számomra viszont az a furcsa, hogy egy 18 éves vállalkozó nem tudja magát úgy kifejezni, hogy azt a lány megértse, és ne parasztozzon vagy "traktorosozzon". Számomra ez nagyon furcsa, mert én biztos, hogy egyértelműen el tudnám mondani, hogy mivel is foglalkozom.

Mi a ciki abban, ha valaki "egy családi vállalkozást vezet", amely mondjuk a "Cerbona Zrt. egyik legnagyobb beszállítója"? Így még csak meg sem fordulna a leányzó fejében az, hogy "paraszti családból" származol.

Itt szerintem az általad közölt dolog is félreérthető... Sőt az is kétséges, hogy egy X3-assal megjelenő pasit a lány leparasztozzon. Vagy lehet, hogy én vagyok UFÓ saját hazámban?

2009. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

agrár jogászként egy kicsit bele láthatnál a támogatási rendszerbe. Vagy a pályázati lehetőségekbe Hogy:mire, kinek, hol, mire, miért, meddig, stb.

Lennél szives velem megosztani hogy mit nem látsz igazából?

2009. júl. 7. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!