Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm rendszeresen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rendszeresen a volt barátjáról beszél. Szerintetek még szereti?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és az elejétől fogva rendszeresen beszél az volt a barátjáról. Ugyan nem dicséri, hanem szidja őt folyamatosan, de engem akkor is zavar. Ha szóvá tenném, akkor behisztizne és lehülyézne. Ezért inkább már nem is mondok semmit, csak bólogatok arra amiket állít. Szerintetek még szereti? (elég szemét volt vele a fiú)
2012. jún. 22. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, tutira.
2012. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem! Csak idegesíti, hogy mekkora hülye volt. Hát igen az időt visszaforgatni nem lehet. Az a rohadt szemét disznó állat tudjuk:)
2012. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltétlenül.. Én is szoktam akaratlanul is beszélni az exeimről. Az életem részei voltak, meghatározó szereplői ezt nem tudom kitörölni. Pedig már egyik iránt sem érzek semmit.
2012. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Teremtsd már le, te puha.p.öcs. Mi a faxnak kell ezt hallgatni? Menjen vissz ahozzá, ne szórja itt az átkot. Rólad is pontosan így fog majd beszélni mások előtt!
2012. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szereti, szerintem is.

bocs öreg, de ez van.

jártam így én is sajnos...:/

bármennyire szidja, gondol rá, a fejébe van ,hanem is szereti, de valamit csak érez még.


am mond meg neki, hogy ez zavar téged, és ne beszéljetek erről. ha nemtágít, akkromeg kezd rá te is...az előző csajjommal ezés ezvolt...

kész, érezze, hogymiylen sz*r...

2012. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy nem akarsz hallani az exéről. Tudom milyen érzés, az én barátom is sokszor beszélt az exéről, sőt még 2x találkoztunk is 4esben. (mi, és az exe az új pasijával) aztán szépen elmondtam a páromnak, hogy én soha többet nem akarok velük talizni, ő menjen, ha akar. Ekkor esett le neki, hogy milyen szar érzés lehet nekem ez. Azóta (kb 2 éve, nem tudom pontosan) nem találkozott ő se velük és még csak a kapcsolatot se tartják. Szerintem nyugodtan mondd el neki, hogy mit érzel, mit gondolsz!!! Jobb lesz hidd el.


21/l

2012. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te vagy hülye, hogy ennyire szereted a nődet, hogy eltűrsz mindent. Ne légy már papucs...
2012. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem tud túllépni. ez utalhat arra is, hogy még szereti, viszont nem feltétlen jelenti azt.

az exemmel elég csúnyán összevesztünk a végén, haragosan váltunk el. kb. 3 hónap elteltével ismertem meg a jelenlegi barátom, és néha meséltem az exről, de csak amennyi egészséges. 1-2 hónap alatt kis adagokban megtudta, amit kell, azóta nem emlegetem, annak ellenére, hogy eszembe jut viszonylag gyakran, hogy milyen szemét dolgokat művelt. viszont amikor összejöttem a jelenlegi párommal, addigra már sikerült kiszeretnem (kiábrándulnom) az exből.

szóval szerintem nem feltétlenül szereti (bár megeshet), de akkor sem normális, hogy egy év után is őt emlegeti.

2012. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én csak olyat láttam, aki az összes eddigi exét emlegette.

nem hiszem, hogy még mindig szerelmes lenne mindegyikbe.

2012. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd... az én exem is nagyon szemét volt velem. Kihasznált. Akinek beszélek róla -és gyakran akaratlanul sokat-, negatív jelzőkkel illetem a srácot. Summa summarum, egyet csettintene, én visszamennék hozzá. Sajnos. Pedig egy utolsó aljadék. (és nem most szakítottunk, hanem egy fél éve biztos megvan)
2012. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!