Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ugy hogy az exbarátnőtők hivogatott, sms-küldözgetett nektek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen miert kerded
2009. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem egy exem évek óta folyamatosan ezt teszi havi rendszerességgel. Hiába mondtam szépen, csúnyán, hogy ne tegye, akkor is teszi. Párkapcsolatban él, de azt mondja, hogy még indig engem szeret a legjobban a világon és nem tud tőlem elszakadni.
2009. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jelenleg is azt teszi...de engem nem zavar
2009. júl. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt teszi, még kötődik hozzád, nem zárta le a kapcsolatot. Ha te továbbra sem akarod újrakezdeni, akkor valószínűleg előbb-utóbb ritkulni fognak, megszűnnek a hivogatásai, SMS-ei.
2009. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, de nem zavart különösebben
2009. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is állandóan de nem értem miért mikor ő szakított velem és ráadásul azt is mondta ha ő mondja ki hogy vége akkor az az is lesz erre a szakításunk után 2 napra már össze is akart velem jönni de én mikor kumoból visszairtam neki hogy már van vkim azótza nem is irogat ennek már lassan 3 hónapja de végülis ez az sms-ezgetések is max 1 hétig tartott és le is szokott róla
2009. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
1 válaszolónak! azért kérdeztem hogy mit tesztek ilyenkor?
2009. júl. 7. 11:00
 8/11 A kérdező kommentje:
És ugy látszik nem csak én vaygok az egyedüli akivel ez történik
2009. júl. 7. 11:01
 9/11 anonim ***** válasza:
De jó is lenne én lennék a világ legboldogabb embere ;(
2009. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. De nálam már inkább zaklatásba ment át, mondtam szépen, csúnyán, ordítva, lenyugodva, de nem hagyott békén. Azután végül apucim segítségét kértem, felhívta, azt mondta neki, hogy hagyjon békén vagy megbánja. 3évvel volt idősebb nálam a fiú, ezért féltem tőle, és ő ezt jól tudta.

Nekem így sikerült ellene védekeznem.

2009. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!