Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a mai férfiakkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a mai férfiakkal? Miért van az, hogy manapság nem küzdenek egy nőért vagy egy kapcsolatért, hanem inkább a könnyebb utat választják? 24/N

Figyelt kérdés
persze vannak kivételek, 200-ból 1 kb. de az olyan pasik már rég elkeltek.
2012. jún. 23. 20:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Kiscica amikor én egy nőért harcoltam az nagyból lesz*rt. Nem csak a férfiakban van a hiba.
2012. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 ASOT ***** válasza:

ez attól függ, ki hányszor csalódott, ki hány elutasítást kapott már....


ha a nő nem tapló módon utasít el vagy nem egyértelműen, hanem úgy, hogy mintha azt sugallná, hogy "csak ennyit tudsz, legközelebb próbálkozz máshogy" akkor még lehet h próbálkozik az adott pasi.


De ha egyértelmű az elutasítás, akkor már nincs értelme.


de ha van és megéri akkor küzdök érte, ha látom, hogy esélyes lehet a dolog csak jobban kell nyomulni.

2012. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 pontazvagyok2 ***** válasza:
78%
De hogy nem hány lányért küzdöttem már csak egy volt mindig a baj h mind vagy leszart vagy kiderült h neki más jön be és nekem semmi esélyem nála ... -.-" ennyit a küzdelemről
2012. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
Majd ha megèri akkor küzdök...
2012. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
az én pasim sem tesz semmit azért hogy nekem jó legyen mondtam neki h mi nem jó és semi változás mintha meg sem hallotta volna
2012. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Miért küzdenék? Senkitől nem kérem, hanem csak fealájánlom, hogy ismerkedjük. A nő nem egy tárgy, vagy nyeremény, neki is van szabad akarata. Döntenie kell és viselnie az azzal járó felelősséget, még ha nehezére is esik.
2012. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
58%
Miért csak a férfiaknak kellene egy nőért küzdeni?
2012. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
felajánlom - bocsi
2012. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
31%

Egyenjogusagra torekedtetek, elertetek, Most gond?



Svedorszagban eltoroltek a nonapot, nincs olyan ,hogy egy no miatt felallna valaki a buszon. Ajtonal eloreengedes nincs

(a nok ott ilyenekert megsertodnek,mert ok tenleg egyenjogusagot akartak)

2012. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Hmmm...érdekes gondolatod van kedves Kérező!

Miért kéne küzdeni egy nőért?

Van kölcsönös szimpátia,ez alapján a felek döntik el, hogy kapcsolatba lépnek egymással vagy sem. Nem beszélve, ha valaki csalódott,az már főleg nem fog küzködni,hanem a könnyebb utat választja,bár nem tudom ez a kifejezés alatt pontosan mit értesz.

2012. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!