Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok segítségét szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítségét szeretném kérni elsősorban. Nem tudom, hogy mit szeretne egy lány aki tetszik?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van egy lány akivel elég jóba vagyok egy pár hete. Elhívtam randizni és azt mondta ha túl lesz az érettségin elmehetünk valahova. Közben még mikor elkezdtünk ismerkedni azt mondta, hogy nem akar most kapcsolatot. A jelzéseiből viszont nem ez jön le. Múltkor egy pár napig nem beszéltünk semmilyen formában aztán írt üzenetet, hogy ne haragudjak, hogy mostanában nem beszéltünk, de hogy bepótolunk mindent meg ehhez hasonló dolgok. Ilyenkor mi van? Kérlek segítsetek...
2012. jún. 24. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érettségi bmeg..... majd ha vége akkor zaklasd...én hozzám se lehetett szólni se előtte
2012. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy találkoztok, meg azt írja, hogy bepótoljátok a beszélgetést még nem azt jelenti, hogy kapcsolatot akar. Ha neked annyira kettősnek tűnik a dolog és nem érted mi van, akkor lehet, hogy ő maga is bizonytalan.
2012. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Praktikusabb lenne tőle megkérdezni.
2012. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy jobb lenne tőle megkérdezni, csak ha bizonytalan nem zavarom ezzel teljesen össze?
2012. jún. 24. 17:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek is köszi de bmeg nélkül is értettem volna (Y)
2012. jún. 24. 17:10
 6/11 anonim válasza:
Lehet azért "nem akar most kapcsolatot", mert nem tudja eldönteni mit akar tőled. Ezt nem kell félreérteni. Lehet, hogy tetszel neki, de idő kell, hogy megbizonyosodjon, hogy nem változol meg, amint jobban megismer. Légy önmagad, és miután végzett az érettségivel, tölts vele minél több időt. Ha tetszel neki, úgyis összejön. :) Sikert!
2012. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) majd meglátjuk mire jutok :)
2012. jún. 24. 18:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Érettségi után tudjátok elkezdeni azt az ismerkedést, amiből majd az ő számára is kiderül, hogy mit szeretne Veled. Egyelőre ismerkedni akar, baratkozni, de erdemes mondjuk októberig kimutatnod, mit szeretnél, és kideríteni, hogy ő is akar-e Téged kedvesének, nem végtelenségig húzni a barátkozást.
2012. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. Az októbert kicsit távolinak tartom de én is valami ilyesmire gondoltam szóval köszönöm a megerősítést :)
2012. jún. 25. 14:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Holnap találkozunk :) Remélem minden jól fog menni :)
2012. jún. 25. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!