Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen kapcsolatról? Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

A barátommal jól kijövünk meg minden, de nem tudom elképzelni, hogy mondjuk egy év múlva is együtt legyünk. Szeretem, de annyira mások vagyunk. Persze megnevettet,de van olyan barátom, akinek a természetes hülyeségeitől(vicceitől) majd bepisilek a röhögéstől. Mindig meghallgatom,figyelek rá és általában ő is rám. Habár néha úgy érzem, hogy a barátai és egy bizonyos hely/dolog sokkal fontosabb nálam. Mostanában elgondolkodtam ezeken és csak ezért tettem fel a kérdést. Vannak velem egykorú ismerőseim/barátaim akik már a jövőjüket tervezik a barátjukkal/barátnőjükkel(lehet, hogy korai, de vannak, akik már most teljes összhangban vannak). Úgy érzem szeretem, vagy csak nagyon ragaszkodom hozzá?(.)

Imádok vele lenni, de sosem éreztem azt a bizonyos 'bizsergést, pillangókat' :) eleinte ha felém jött volt, hogy remegett a lábam és köpni-nyelni nem tudtam, de nincs a csóknál 'tűzijáték' (nem is volt). Egy közös barátunknak elmondtam egyszer, amikor összekaptunk a barátommal, hogy túlélem ha szakítunk, mert nem tervezek vele hosszútávra,de hozzátettem, hogy kiszeretnék vele békülni, mert nagyon szeretem.

Nektek is volt már ilyen kapcsolatotok?:)

Vagy azért vagyok így vele, mert fiatal vagyok?

15/L


2012. jún. 26. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Igen, azért van, mert fiatal vagy. Nem, nem vagy szerelmes. Nem, nem ő az igazi. Igen, cseréld le egy másikra, akivel jobb.
2012. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetseges,de 15 evesen hogy lehet tervezni az eletet,gondolom a hazasagra gondoltal?
2012. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen vannak olyan ismerőseim, aki már a házasságot, közös nyaralást, gyerekeik nevét tervezgetik. és amikor a barátaink közt szóba jött, hogy a barátom csak fiú gyereket szeretne, azonnal már hozzám jöttek, hogy hallottam-e, hogy mit mondott?..én meg mondtam, hogy igen hallottam de mi közöm hozzá, ez teljesen az ő dolga(halkan hozzátettem, hogy úgysem tőlem lesz gyereke)
2012. jún. 26. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még 18 évesen is így voltam az exemmel.

Tudtam, hogy egyszer úgyis szétmegyünk majd, kár lett volna bárkit is áltatni, hogy nem. Nem is érdekelt.

Végül szakítottunk. Meglepő, de megkönnyebbültem utána.

21L

2012. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!