Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Egyáltalán mi lenne most a helyes?

Figyelt kérdés

A srác a legjobb barátom volt. Tényleg. Segítettünk egymásnak mindenben, viszont egyszer nagyon csúnyán helybenhagyott. Össze is vesztünk, kiadósan, sokáig nem szóltam hozzá, bunkóztam vele, de aztán megenyhültem. Egész jól megvoltunk mostanáig. Nekem sok mindent elmond a magánéletéről, mert megbízik bennem, elmondása szerint velem mindenről tud beszélni, ezért is szeret velem lenni. Viszont mostanában megváltozott a kapcsolatunk. Tavaly nyáron magyarul megmondva le se sz@rt, idén keres. Ma is találkoztunk és smárolgattunk. És tudom, hogy nem szabad és nem vagyok szerelmes sem belé meg Ő sem belém, de most ezt miért kell?:D

Tudom, hogy két ember kell ehhez is és hagytam magam meg néha én is adtam neki szájrapuszit (nem kezdeményezésből), de akkor is. Miért viselkedik így?

Jameg néha meg is dicsér, szinte bókol..


2012. jún. 26. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Helybenhagyott=megvert.

Ne használj olyan szavakat, amelyekről nem tudod, hogy mit jelentenek. A leírásodból nem úgy tűnik, hogy valóban megvert volna.

2012. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te miért viselkedsz vele így?
2012. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

....elnézésedet kérem..

Cserbenhagyott.

Jobban tetszik?

2012. jún. 26. 21:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert jólesik a "törődése".
2012. jún. 26. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
És többet szeretnél, vagy kevesebbet?
2012. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából többet nem akarok ennél, de egyszerűen nem értem, hogy tudja jól, hogy tudok minden kavarását meg mindenét szinte. Akkor ez most velem minek? Nem elég a másik 2 vagy 3 csaj?
2012. jún. 26. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mind a kettőtöknek jó ez így, akkor miért kell rajta agyalni? Azt akkor kellene, ha valamelyikőtök változtatni akarna.
2012. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben... leállítanám. Megbeszélném vele a dolgot, mert szóból ért az ember, nemigaz?:) Megkérdezném magamtól is, hogy tényleg barátok vagyunk-e még.

Azt gondolnám, próbára tesz engem, ezért viselkedik így.

Szereintem az lenne a helyes, ha átgondolnád az egészet, utána megbeszélnéd vele. Jó neked, hogy elveszítesz egy barátot?

Remélem tudtam segíteni, és hasznos volt a válaszom. Szurkolok, hogy minden rendbe jöjjön köztetek! Ha gondolod, majd írd meg, mi történt, engem érdekel!:)

2012. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!