Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez most mi volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi volt? Megsértődött? De miért? Komolyan nem értem!

Figyelt kérdés

Jelenleg még ismerkedési fázísban vagyunk, és rámírt ma este, és én csak visszakérdeztem, hogy miért! (furcsálottam, mert ilyen későn már nem szokott keresni)

Idézem a beszélgetést:

Ő:

szia


Én:

Szia kedves! Mond csak!


Ő:

zavarok?


Én:

Te... [:)] sose!


Ő:

akkor jó


Én:

szeretnél valamit kérdezni?

vagy csak rámírtál, mert uncsizol?


Ő:

csak irtam

de mehetek is


Én:

óóó.. [:)] hiányzom?


Ő:

Lola Virág


akkor nem zavarok

szia


Én:

naa, most mi van?

ne csináld már...


Hívtam is, de nem veszi fel!!!



2012. jún. 26. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként azt kell mondanom, ez egy h.ülye pics@.
2012. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes de ismerős helyzet.

Amit tehetsz: ne keresd! Ez nagyon fontos! Várd meg amíg ő fog keresni, rád ír esetleg felhív.

Ha te keresed azzal megalázkodsz, és ez egy jel neki, hogy mennyire tud ezt-azt megtenni veled.

Én a helyedben amúgy keresnék másik csajt, aki már ilyen dedós "játékokkal" szórakozik veled, az nem érett egy kapcsolatra.

2012. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk elég mézesmázosnak tűnsz,de különben nem értem:_D
2012. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye p*csa, ne keresd, szard le, nem érdemli meg azt, hogy rágódj miatta, csak próbálgatja, hogy meddig mehet el veled szemben, ne keresd ez nagyon fontos.
2012. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nagy Vanessza 21 válasza:
100%

Ez gáz. Mármint a csaj.

Komolytalan,dedós. Ne foglalkozz vele! Ha normális kapcsolatot szeretnél keress egy normális csajt!

Ez a kis ovis nem érdemel meg!

Jah, és szerintem tök jó,hogy így beszélsz a csajokkal (drága). Imádom az ilyen pasikat.. ;)

2012. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

Kedves utolsó: a keress másikkal az a gond, hogy őt is nagyon nehezen találtam, és bár vannak rigolyái, de azért alapjában véve egy rendes lánynak ismertem meg, csak most nem értem mi volt ez a részéről!

Amúgy ha esetleg lenne kedved barátkozni (hangsúlyozom: barátkozni), és pesti lány vagy, nem venném rossz néven, ha írnál. Tetszik a stílusod (és úgy látom neked meg az enyém :P )!

2012. jún. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!