Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 83 kg vagyok 164 cm magasságga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

83 kg vagyok 164 cm magassággal. A barátom gyönyörűszépnek tart, de én magamat nem. Néha szakítanék vele, mert büntetésnek tartom, hogy ilyen nője van. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A hasam kicsikét sem feszes, a felkarom nagyon nagy. Voltunk standon és végig kaptam a bókokat. Mikor tükörbe néztem a sírás jött rám. Nyár végéig nem tudom leadni a felesleges kilóim, de standra többet nem akarok menni. Szerinte a bikini is jól áll rajtam. Mi a véleményetek? Amúgy csak pár hónapja járunk, ő pedig teli van bomba női ismerősökkel. Sikeres, tanult és szép arcú, csinos lányokkal... Én egy szörny vagyok...
2012. jún. 27. 09:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a barátod annak tart. Én is úgy vagyok vele, hogy csak 1 embernek, NEKI akarok megfelelni. Persze, azért kicsit edzhetsz, meg ilyenek, hogy egy kevés lemenjen, de nem dől össze az élet. Szépen, lassan, majd adhatsz le felesleges kilókat :)
2012. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Csöppet önbizalom hiányban szenvedsz. A pasid meg ebből akar kikezelni. Neki így tetszel ahogy vagy. Ne ellenkezz ellene. Fogadd el, hogy kellesz neki és kész. Ha zavar a túlsúly, kezd el sportolni, kérd meg, hogy segítsen neked ebben. És azt azért tedd hozzá, hogy nem miatta szeretnél lefogyni, hanem magad miatt...

Menni fog.

2012. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel fogod tönkretenni a kapcsolatotokat, hogy folyton a kilóid miatt görcsölsz. Ha annyira tele van bomba csajokkal, akkor miért van veled? Nyilván talált benned valamit, ami megfogta! Örülj neki, hogy ilyen rendes barátod van, és szeresd!
2012. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
én is kb ennyi kiló vagyok mondjuk kb 10 centivel magasabb, persze lány. én is így vélekedek magamról. szerintem nincs aki vonzónak találna. nincs is senkim. de összetenném a kezem ha találnék végre valakit, aki nem arra bukik, ha a csaj olyan mint egy próbababa. Nem véletlenül van veled és nem mással.
2012. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A barátod szépnek tart, ez a lényeg. :) Én is hasonló problémával küszködök, és hidd el, nincs annál jobb érzés, mikor mindent megteszek azért, hogy jobb legyek, jobban megfeleljek önmagamnak és a páromnak is. Gondolok itt most edzésre például. Szóval csak hajrá, a barátod sem véletlenül veled jött össze a "bomba női ismerősök" mellett, biztos van benned valami, ami belőlük hiányzik. :) 20/L
2012. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, ám én mániákusan azt érzem, hogy ő még nem látott bennem olyat, amit én nap mint nap látok :( Nem tudom mi lehet az, de akkor is úgy érzem, hogy nincsen igaza. Akaraterőm pedig szinte nulla van az edzéshez, futni kéne, de lustácska vagyok...
2012. jún. 27. 09:36
 7/20 anonim ***** válasza:
Barátod biztos szereti az ilyen típusú csajokat különben miért lenne veled, de én egyetértek a te nézeteddel, elég sok ez a 83kiló, nekem speciel kb ~30 kilóval jönnél be.
2012. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hehe,én ennek pont az ellentéte vagyok.

64kg 183cm és fiú...

2012. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha tele van "bomba csajokkal", szerinted veled jött volna össze, ha nem lenne benned valami, amibe tényleg beleszeretett? Ha őt nem zavarja, és nem szakít ezért veled, akkor ne csinálj hülyeséget :))
2012. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hátöööö. Van egy gondolatom arra, hogy amilyen szeretetigényes vagyok és cserébe törődő, talpraesett az tetszik benne. Belsőmmel nincs probléma, de a külsőmmel igen. Nagyon sok bókot kapok, de mind lepereg. Az arcom szép, de a testem förtelmes. Áhh. Megőrülök :D
2012. jún. 27. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!