Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megmondjátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megmondjátok a párotoknak, ha nem tetszik, amit kaptatok tőle?

Figyelt kérdés

Ha pl. kaptok tőle egy parfümöt,akkor megmondjátok,hogy nem igazán jön be az illata,hogy megelőzzétek,hogy máskor is ilyet vegyen esetleg,vagy inkább hallgattok,hogy ne bántsátok meg?

Vagy pl. ha vacsorával kedveskedik,és nem ízlik...?

Csak kíváncsiságból kérdezem,szerencsére még sosem kaptam olyat a páromtól,ami nem tetszett,mert általában ha ajándékot szeretne nekem venni,akkor valahogy finoman kipuhatolja,hogy minek örülnék... :)


2012. jún. 27. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszer vett nekem valamit, ami nem tetszett, aztán összevesztünk valamin, és mérgemben mondtam neki, hogy nem is tetszik a táska, amit vett. 9 éve hallgatom, és utólag beismerem, hogy elég bunkó dolog volt. Ő sosem tett velem ilyet, pedig biztos én sem találom el mindig.

Szóval többet nem tennék ilyet. A tesóm viszont rendszeresen megmondja, nem is szívesen töröm rajta a fejem, hogy mit vegyek neki, kap egy piát meg tusfürdőt aztán helló.

2012. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel az én pasim "ajándékozása" úgy történik, hogy én mondom meg neki, hogy mit vegyen, mivel magától semmit nem képes kitalálni, ezért nem igazán történik olyan, hogy ne örülnék neki.


Én amúgy majdnem mindenféle ajándékozással így vagyok, én olyat szeretek adni, aminek biztosan örülni fog a másik, nem sajnálom rá a pénzt vagy energiát, attól függően mit igényel a dolog, de tutira megkérdezem, minek örülne, hogy aztán ragyogjon a feje az örömtől, mikor meglátja.

Nem tudom mi értelme van a "meglepetésnek", hacsak nem minden gondolatát ismered a másiknak, különben az esetek 90%-ban csak baromságot kapsz/adsz. Ennek sose láttam értelmét.

Különben valszeg ha nem tetszene az, amit tőle kapok, úgyis rájönne. (Pl nem használom a parfümöt, turkálom a kaját, ilyesmi.)

21L

2012. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántanám meg ilyesmivel soha! Max. csak egyszer-kétszer dícsérem meg, és nem százszor, mint azt, aminek tényleg nagyon örültem. De amúgy teljesen mindegy, mert ha égett a kaja, akkor is míg készült, értem készült, ha büdös a parfüm, akkor is elment, kiválasztotta és megvette nekem, mert jót akart és gondolt rám. Nem tud olyan égett lenni, vagy olyan büdös lenni, hogy ezzel megbántsam!
2012. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is bajban szoktam lenni... Nők napján kaptam barátomtól egy rózsát, kicsit fonnyadtak voltak a szélső szirmai, de nem mondtam rá semmit. Aztán megláttam, hogy milyen virágot vett az anyjának, nővérének, mamájának...stb, és mindegyik tökéletes és szép volt csak az enyém volt hervadt. És már évek óta együtt vagyunk, szóval nem is az, hogy csak úgy örülj, hogy kaptál valamit virág volt. Szóvá is tettem, utánna kaptam is a fejemre... De akkor is rosszul esett, hogy az enyém olyan semmmilyen volt... Meg kaptam tőle egy barna pólót, és én a barnán kívül minden színt hordok. Nem akartam megbántani, csak annyit mondtam, miért pont barna? Azt is azóta hallgatom... Nem tudom, igazából jó e ha megmondod, nekem is rosszul esne ha nem tetszene neki amit kap tőlem, de én inkább kipuhatolom, hogy mi tetszik neki. Ezekből okulva inkább előre kell célozgatni, hogy mi tetszik és mi nem, aztán csak leesik neki... :)
2012. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem már volt ilyen, és azért akadtam egy kicsit ki, mert szerettem volna egy sötétrózsaszín bőrpénztárcát, erre ő egy pirosat vett, pedig tudta, hogy utálom a piros színt! De végülis nem lett belőle probléma, mert odaadta anyukájának és kaptam helyette más ajándékot. Szóval a pasik nem tudják megkülönböztetni a színeket :D
2012. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Off.Utolsó: Azt szokták mondani,hogy a piros pénztárcába mindig lesz pénz! :)


On:Nem volt még erre példa,általába megbeszéljük kinek mire van szüksége.

2012. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :)
2012. jún. 27. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Igy még a legutolsó személyként leirnám,hogy a páromnak kifinomult radarja van ha rólam van szó.Hihetetlen amúgy.Én mindig elhalmozom amivel csak tudom és ő ad nekem kevesebbszer,egy kicsike dolgot,de az amit kapok tőle olyan szinten tetszik hogy azt el nem tudom mondani.A multkor vett nekem egy nyakláncot kivülröl nemis látszott annyira de amikor felrakta rám tökéletesen illett hozzám.Én nem töröm annyit magam az ajándékozásokon mert mindig veszek veszek és veszek még akkoris ha nem kapok cserébe,nekem ez okoz örömet,de ő annyira ízléses,csinos dolgokat szokott nekem adni,hogy ahhoz tehetség kell.Ha vesz ajándékot mindig nagyon sokat agyal és hetekig vásárol nekem egy ici pici dolgot olyan édes ahogy töri magát rajta.Viszont ezt nem szoktam kimondani,ő mindig mindent kimond,én szégyenlősebb vagyok és ha valami nem tetszik nem szólok érte semmit,de neki nagyon könnyü kitalálnia,belenéz a szemembe és már tudja,hogy valami nem jó nekem,beleértve a szexet is.Ő nyilt én zárkózott és inkább csak a mimika beszél belőlem és a testem mozdulatai mint a szám,amiket érdekes módon tökéletesen megért,nem szól semmit érte hanem törekszik a jóra,nagyon szeretem :)
2012. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!