Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátok vagyunk. Normális, hogy ilyet mond?

Figyelt kérdés

Azt mondta a legjobb barátom, hogy ha neki most nem lenne a jelenlegi párja, akkor megpróbálná velem,mert bejövök neki "úgy" is. Normális ez a helyzet?

Lány vagyok.


2012. jún. 27. 19:30
1 2
 1/11 taylortimothymatthew ***** válasza:
69%
Ekkor jön újra a megszokott nagyon nehéz kérdés : Valyon létezik e fiu,lany baratsag.
2012. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Ez abszolut normális. Tehát, nem abnormális, hanem épp ellenkezőleg. Normális? Igen, ez normális. Mégegyszer már biztos, hogy nem írom le, hogy normális.

Normális vagyok-e, ha ennyiszer használom a normális szót? Én tényleg nem vagyok normális. De a barátnőd valószínű az, és ez a helyzet is.

2012. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, söt várhato fordulat egyik vagy másik, esetleg szerencsés esetben mindkét részröl.
2012. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Normális, arra vár hogy te azt mondd hogy akarod. Ha nem mondod akkor meg a párjával marad. Ő nem veszíthet, max te, és a jelenlegi párja. :)
2012. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ha kedveled, meg ha szeretné megpróbálni veled, akkor próbáld meg vele és lehet mindketten boldogok lesztek. Sok sikert. :) 22F
2012. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bogumil666 válasza:
90%
Lány és fiú között nincs barátság....valaki mindig többet akar!
2012. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosítva. Valaki mindig kevesebbet akar. A barátságtól nincs több.
2012. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Nooooooormááááliis?!
2012. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Az a normális, ha az a pasid, aki egyben a legjobb barátod is. Nem az a normális, ha van egy párod, de van egy másik pasas (legyen barát, csak mert szeretitek ezt a szót :D ), akivel sokkal jobban kijösz. A párod egyben a legjobb barátod legyen.
2012. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bukj rá a bránermeisterre
2012. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!