Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki szexuális téren szeret "uralkodni" a pasiján, de a hétköznapi életben meg szereti (elvárja), h a pasija legyen a domináns?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 01:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen
2012. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na, te ki vagy? Mert ilyennel még nem nagyon találkoztam.
2012. jún. 28. 01:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Marika néni/82

2012. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kezit csókolom.

Egyéb válaszok?

2012. jún. 28. 01:43
 5/15 anonim ***** válasza:

Pl én.

Szexben nem szeretem, ha uralkodnak fölöttem, valahogy zavar, ha nem én irányítok.

Az életben viszont nincs annál jobb, ha egy csávó tökös, és képes eldönteni önállóan valamit. Nem nagyon találkozom olyan srácokkal akikre ez a kettősség jellemző, bár nem mozgok sűrűn alfahím-igazgató körökben. Ott tipikusabb.

2012. jún. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem mondanám magamat sem alfahímnek, de nekem is ez a felállás a legszimpatikusabb, és tudatosan törekszek is arra, hogy ilyen legyek. Am csajban is nagyon kevés sztem akinek ez a felállás tetszik, nem értem, miért...

Megkérdezhetem, hány éves vagy? :)

2012. jún. 28. 02:17
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez ide is illik :)


Miért nem nyerhetnek a férfiak a nőkkel szemben? Ha megcsókolod, nem vagy úriember. Ha nem csókolod meg, nem vagy férfi. Ha mindennel egyetértesz, amit mondd, papucs vagy. Ha nem értesz egyet vele, akkor nem figyeltél. Ha elegáns vagy, nyálas szépfiú vagy. Ha nem vagy elegáns, akkor igénytelen vagy. Ha figyelmes vagy, azt gondolja, valami rosszat csináltál. Ha nem vagy figyelmes, nem szereted. Ha sok szexre vágysz, akkor csak a teste kell neked....

2012. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ilyennel én sem találkoztam. Nő vagyok, de mindenhol irányító, vagy legfeljebb megengedő (a mindennapokban- de dominanciát, irányítást nem igényelek, a maximum a kiegyezés).

De úgy tűnik mindenre akad példa. :)

2012. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem érted miért? A te típusodból több van (csajban is, pasiban is). A szexben élvezi ha irányítják (őt, vagy az egész helyzetet), élvezi a másik dominanciáját. A mindennapokban viszont nem igényli ezt, szereti a kezében tartani a dolgokat, dönteni, akár a másikat is irányítani.

Szóval, erre akad példa.


De olyat még nem nagyon hallottam, aki csak az ágyban igényli, hogy domináns legyen, a mindennapokban viszont a másik féltől várja ezt.

Szerintem jóval ritkább lehet.

2012. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. :)
2012. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!